Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Mārcis Obrumans: "Nav svarīgi, kurš spēlē labi un kurš – slikti"

Mārcis Obrumans: "Nav svarīgi, kurš spēlē labi un kurš – slikti"
"Mēs esam čempioni!" - "Jēkabpils Lūši"
Foto: Mareks Matisons

"Credit24" meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šampānieti pasūta "Jēkabpils lūši". Tikai jāsaremontē kauss, kurā to liet iekšā.

Daudzas pazīmes liecināja, ka Jēkabpilī par Latvijas čempioni tiks kronēta komanda, kas vēl ne reizi nav bijusi labākā Latvijā. Jā, “Jēkabpils lūšiem” bija divas pēc kārtas uzvaras Latvijas kausa izcīņā, un tomēr pilnīgam priekam par labi aizvadīto sezonu trūka paša galvenā - “Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionāta čempionu kausa. No otras puses, arī “RTU/Robežsardzes” vīriem vairs nebija kur atkāpties, jo aiz muguras bija sezonas beigas. Tāpēc šī sērijas spēle izvērtās vissīvākā no visām trim, kaut arī tāpat kā iepriekšējās beidzās četros setos un par labu “lūšiem”.

“Zinājām visas pretinieku stiprās un vājās puses, taču svarīgāk bija pašiem labi nospēlēt. Ar tādu šosezon rīdziniekus jau trīsreiz bijām uzvarējuši,” vaicāts par taktiku finālsērijā, pašu sniegumu akcentēja uzvarētāju vecākais treneris Mārcis Obrumans.

Svinībās cieta pat uzvarētāju kauss, kas jaunajai paaudzei vēl bijis par smagu. Tāpēc tradicionālo trauka tilpuma mērīšanu ar šampānieti nāksies atlikt līdz kausa remonta beigām.

“Šodien droši vien 2. sets bija lūzums vai vismaz svarīgs pavērsiena punkts,” vaicāts par nozīmīgākajiem notikumiem trešajā spēlē, saka Obrumans. “2. seta sākumā pamainījām novietojumu. Labāk sākām darboties blokā un aizsardzībā. Līdz tam 1. setā viņiem viss sanāca, un rīdzinieki stabili servēja. Jā, Rihards šodien nedaudz “nosēdās”, taču vakar viņš aizvadīja labu spēli, un atradās citi līderi kā ne vienā vien mačā šosezon. Šajā sērijā arī mūsu “pirmie tempi” nebija tik pamanāmi, taču uzvarējām ar citām metodēm. Nav svarīgi, kurš spēlē labi un kurš – slikti. Tas aizmirsīsies, bet uzvara paliks.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

.