Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Artūrs Tinte: "Tieši Jānis Leitis mani ievilka sieviešu volejbolā"

Artūrs Tinte: "Tieši Jānis Leitis mani ievilka sieviešu volejbolā"
Finālsērijas treneri plecu pie pleca sieviešu izlasē
Foto: http://volejs.blogspot.com

Par jaunajām Latvijas čempionēm volejbolā kļuvušas SK „Babīte” spēlētājas. Kamēr viņas pilda uzvarētāju kausu, abu finālistu treneru komentāri.

“Divas uzvaras Latvijas kausā ir snieguši līdzvērtīgu gandarījumu, tomēr uzvara Latvijas čempionātā laikam ir vērtīgāka,” par sajūtām pēc mača teica Babītes kluba treneris Artūrs Tinte. „Pirms gadiem trim teicu meitenēm, ka gribu Latvijas čempionu kausu. Jau pirms trim gadiem bijām tam tuvu, kad pusfinālā piektajā spēlē Jelgavas komanda bija tikai par diviem punktiem labāka un uzvarēja arī finālā. Zīmīgi, ka šogad finālā uzvarējām tieši Jelgavu. Liels paldies Jānim Leitim, jo tieši viņš mani kā fizioterapeitu ievilka sieviešu volejbolā, savulaik uzaicinādams mani uz Jelgavas klubu. Pie reizes paldies arī mūsu trim lielajiem atbalstītājiem – Babītes pašvaldībai, sporta ekipējuma firmai “Joma” un “EK Sistēmām”!

Uzvara nenāca viegli, jo mums bija sīvas cīņas jau pusfinālā un ceturtdaļfinālā, kad tālāk tikām vien ar "zelta seta" palīdzību. Šodien bija motivācija un koncentrācija. Izdevās aizmirst savas kļūdas vai pretinieču sekmīgus uzbrukumus un cīnīties tālāk. Bieži lielākās nepatikšanas sākas, kad paliec pagātnē – kādā zaudētā punktā. Spēle bija līdzīga, bet trešajā setā viņas salūza. Mēs bijām labāka kā komanda.”

“Šogad mums sudraba medaļas ir panākums. Daudz netrūka, ka nebūtu pat finālā,” arī Jelgavas kluba treneris Jānis Leitis finālsērijas iznākumā saskatīja pozitīvas iezīmes. “Gribējās, protams, sīvāku finālsēriju. Šodien neuzservējām. Pārāk liels bija satraukums, bet pretinieces bija labi koncentrējušās spēlei un labi nospēlēja. Viņas šodien bija pārākas visos spēles elementos.”.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv