Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Sākusies biļešu tirdzniecība uz LK volejbolā fināliem, ienākumus ziedos veterāniem

Jānis Celmiņš

Sākusies biļešu tirdzniecība uz LK volejbolā fināliem, ienākumus ziedos veterāniem
Foto: Jēkabpils Lūši

No šodienas nopērkamas biļetes uz Latvijas kausa fināliem volejbolā. Sievietēm spēle Sporta namā “Daugava” 22. decembrī sāksies pulksten 15:00, vīriešiem – pulksten 18:00. Dienu iepriekš vīru konkurencē tiks izspēlētas pusfinālu cīņas.

Biļetes, kas derīgas uz abiem fināliem, cena portālā bezrindas.lv – pieci eiro. Visi ieņēmumi tiks novirzīti volejbola veterānu atbalstam.

Kamēr Latvijas labākās komandas vēl tikai noskaidro Latvijas kausa pusfinālistus vīriešiem un finālistes sievietēm, no šodienas portālā bezrindas.lv iespējams iegādāties biļetes uz kausa fināliem 22. decembrī. Sievietes Sporta namā “Daugava” cīņu par trofeju uzsāks pulksten 15:00, vīrieši – pulksten 18:00.

Visi ienākumi no biļetēm tiks nodoti četriem LVF Veterānu komisijas izvirzītiem volejbola veterāniem – Laurai Visockai, Vladimiram Lapiņam, Jēkabam Teko un Rasmai Aisterei.

Jaunatnes trenere Laura Visocka, kura šogad svinēja 90 gadu jubileju, ir ilggadējā Rīgas Volejbola skolas, “Auroras” meistarkomandas junioru un BJSS trenere. Viņa sagatavojusi divkārtējo Eiropas jauniešu čempioni Ilonu Bačilovu, Pasaules kausa trešās vietas ieguvēju PSRS izlases sastāvā Anitu Gulbi un citas “Auroras” komandas spēlētājas.
Vladimirs Lapiņš ir ilggadējs LSPA pasniedzējs un volejbola treneris. 85 gadu jubileju nosvinējušais Jēkabs Teko ir ilggadējs volejbola sacensību tiesnesis. Rasma Aistere ir bijusī Latvijas izlases un “Auroras” meistarkomandas spēlētāja.

Solidarizējoties ar veterāniem, biļetes iegādāsies visi, sākot ar LVF valdes locekļiem un sekretariāta darbiniekiem un beidzot ar sponsoriem un programmas “100+ draugiem” dalībniekiem.

Pusfinālus vīriešiem, kā arī jauniešiem un jaunietēm Sporta namā “Daugava” sestdien varēs vērot bez maksas. Tāpat finālus jaunietēm un jauniešiem svētdien, attiecīgi pulksten 10:00 un 12:00.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija