Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Žanna Zaņegina: “Ļoti gribējām uzvarēt”

Žanna Zaņegina: “Ļoti gribējām uzvarēt”
"Diriģējot" komandu
Foto: www.gorod.lv

Arī otrajā Latvijas čempionāta finālspēlē par 3. vietu VK „miLATss” apspēlēja RSU/MVS volejbolistes. Bronzas komandas trenere panākuma cēloņus redz pirmā tempa spēlētājās, cēlājā un vēlmē uzvarēt.

“Man liekas, ka mūsu galvenais spēks ir pirmā tempa spēlētājas – Terēze Hrapāne un Aleksandra Kovaļenko,” uzvaras recepti skaidroja Daugavpils kluba trenere un prezidente Žanna Zaņegina. “Tāpēc, ja ir laba servju uzņemšana, vieglāk spēlēt uzbrukumā ir arī Elzai Smilškalnei un pārējām meitenēm. Kopumā meitenes ir ļoti jaunas. Ja saglabāsies sastāvs, būs pamats, kam likt klāt jaunās spēlētājas. Ja ne, viss sāksies atkal no jauna.”

Latvijas čempionātā daugavpilietes uzvarēja abās izbraukuma spēlēs, kamēr savā laukumā – tikai vienreiz. “Pat nezinu, kāpēc tā. Mājās mums pat ir atbalstītāji, un janvārī savā laukumā uzvarējām gan Alītas, gan Kauņas komandu, kas Baltijas līgā šosezon izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu. Varu to skaidrot ar jauno spēlētāju vecumu un nestabilitāti. Piemēram, viņas var lieliski iesākt spēli un pēc tam gaidīt, kad pretinieces pašas atdos spēli. Tomēr, ja sievietes ieskrienas, viņas apturēt nav iespējams,” pasmaida Zaņegina.

Izšķirošajā spēlē divreiz nācās atspēlēties. “Ļoti gribējām uzvarēt,” iemeslu atklāt trenere. “Ļoti labi nospēlēja cēlāja Inese Raciņa. Uzskatu, ka viņa varētu pretendēt arī uz vietu sastāvā Ingunas Minusas trenētajā Latvijas izlasē. Junioros pie treneriem Pāvela Selivanova un Andreja Odinokova izlasē viņa jau ir spēlējusi.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv