Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbolistiem labi panākumi Baltijas jūras valstu jaunatnes spēlēs

Volejbolistiem labi panākumi Baltijas jūras valstu jaunatnes spēlēs

Foto: Latvijas Volejbola federācija

Baltijas jūras valstu jaunatnes spēlēs Brestā ar labiem panākumiem startējuši Latvijas jaunie volejbolisti, ieņemot pirmo un otro vietu.

No 6. līdz 9. jūlijam Baltkrievijas pilsētā Brestā norisinājās X Baltijas jūras valstu jaunatnes spēles, kurās teicami startēja jaunie Latvijas volejbolisti. Zēni trenera Gunta Atara vadībā izcīnīja 1. vietu, apspēlējot pretiniekus no Baltkrievijas un Vācijas komandām, bet trenera Andreja Odinokova vadītās meitenes spēlēs ar pretiniecēm no Krievijas, Vācijas un Baltkrievijas ierindojās 2. vietā aiz mājiniecēm.

“Šo turnīru vērēju kā treniņprocesa daļu,” pēc atgriešanās no Brestas pastāstīju uzvarētāju treneris Guntis Atars. “Bijām labi pastrādājuši treniņnometnē fiziski. Piestrādājām arī pie tehnikas, bet uzsvars bija uz fizisko sagatavotību. Tāpēc uz turnīru aizbraucām “lielā bedrē”.

Brestā darījām savu darbu. Zināju, ka puiši būs saguruši. Sākuma sešinieks savu darbu paveica teicami. Spēlējām līdz diviem uzvarētiem setiem, un pēc pirmā laukumā centos laist arī pārējos spēlētājus. Tāpēc abās spēlēs otro setu zaudējām, bet, atgriežot pamatspēkus laukumā, abas spēles ar 2:1 uzvarējām. Gribējās gan pārbaudīt, ko visi spēlētāji ir apguvuši, gan uzvarēt. Tas arī izdevās. Kopumā bija labs sniegums pēc tādas smagas treniņnometnes. Visumā esmu apmierināts. Vienīgi spēles varēja būt līdz trim uzvarētiem setiem, jo spēļu bija maz.

Baltkrieviem bija 2. izlase, jo pirmā bija EČ finālturnīrā, bet arī tā bija pieklājīga. Uz viņu fona izskatījāmies daudz jaudīgāki. Vācijai gan puišiem, gan meitenēm bija rajona izlasītes, taču gana pieklājīgas.”

“Uz Brestu brauca 2002. gadā dzimušās meitenes, jo 2001. gads spēlēja Latvijas olimpiādē Cēsīs, bet 2003. gada meiteņu līdzdalību nepieļāva nolikums," par turnīru stāsta meiteņu izlases galvenais treneris Andrejs Odinokovs. "Pamatā komandā bija Rīgas meitenes, bet bija arī pa vienai meitenei no Tukuma, Liepājas un Daugavpils. Pirms tam septiņas dienas notrenējāmies Ļaudonā, un man ļoti patika. Arī meitenes pēc Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra strādā ar pavisam citu enerģiju.

Brestā spēlējām pēc sistēmas 4+2 un pirmajā dienā Ļeņingradas apgabala komandu uzvarējām diezgan viegli. Viņas mūs laikam līdz galam nenovērtēja. Spēli labi iesākām ar servēm un diezgan viegli uzvarējām.

Otrajā dienā spēlējām ar Vācijas otro komandu un mājiniecēm. Labi noskaņojās meitenes uz spēli ar Vāciju, spēle izdevās, un uzvarējām ar 2:0 (20, 18). Baltkrievija, protams, savās mājās gribēja uzvarēt, un viņām bija spēcīgākā izlase ar abu gadu meitenēm. 1. setā spēle bija līdzīga, bet pie plus četri zaudējām vairākus punktus pēc kārtas, un galotnē labākas bija baltkrievietes. Otrajā setā jau palikām uz astoņiem punktiem.

Trešajā dienā tikāmies ar Vācijas pirmo komandu – laba komanda, labi augumi. Taču atkal labi noskaņojāmies, un pretinieces tā arī īsti nesaprata, kā spēlēt pret mūsu 4+2 sistēmu. Pretinieces daudz kļūdījās, strīdējās ar tiesnešiem, pazaudēja spēles ritmu un viegli vinnējām. Otro setu gan izdevās uzvarēt tikai galotnē. Patīk, ka ir izveidojies komandas kodols, un uz četriem cilvēkiem varam balstīt komandu.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2017-07-11 01:38, pirms gada
#ripsportacentrs

Tev jābūt autorizētam,