Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Avo Kēls: "Vairāk gribējās spēlēt ar Horvātiju"

Avo Kēls: "Vairāk gribējās spēlēt ar Horvātiju"
Iepriekšējā oficiālajā savstarpējā spēlē baltkrievi bija pārāki trijos setos. Kā būs šoreiz?
Foto: www.cev.lu

Pēc vakar notikušās Eiropas Sudraba līgas finālčetrinieka pusfināla izlozes uz grupu turnīru atskatījās Latvijas volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls.

Kamēr Latvijas “vilki” trīs dienas atpūšas un barā atkal pulcēsies svētdien, ar sajūtām par šo sasniegumu dalījās Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls: “Pats galvenais, ka esam tikuši labāko četriniekā. Domāju, ka izšķirošā būs spēle pret Austriju. Kad Skopjē uzvarējām ar 3:0, jau bija skaidrs, ka finišējam pirms Austrijas.

Domāju, Austrija Jelgavā gribēja vinnēt, bet es gribēju pavērot mūsu spēlētājus pret spēcīgiem pretiniekiem. Tagad es zinu, ka visi 14 spēlētāji var spēlēt, ja vajag. Pret Austriju viņi pierādīja, ka visi ir gatavi spēlēt.

Nospēlēt labāk ir grūti. Protams, visiem spēlētājiem bija brīži, kad varēja nospēlēt vairāk vai mazāk labāk. Var teikt, ka spēlējām četras spēles, jo Kosova volejbolā tikai sper pirmos soļus un nav tas pretinieks, ar ko varētu salīdzināt. Tāpēc četrās spēlēs dažiem no 14 spēlētājiem bija mazāks spēles laiks. Tomēr kopumā ar puišu darbību esmu apmierināts.”

Spēli ar Baltkrievijas izlases līdzdalību Latvijas valstsvienības statistiķis Karls Ēriks Eizenšmidts šopavasar jau pētīja, taču viņš analizēja... Baltkrievijas pretinieci Austriju!

“Otras grupas spēles sevišķi neskatījos,” par potenciālo pretinieku pētīšanu saka Kēls. “Nedaudz paskatījos Horvātijas – Baltkrievijas maču. Šorīt zvanīju Karlam. Viņš meklēs Baltkrieviju, cik varēs.

Protams, vairāk gribējās spēlēt ar Horvātiju, taču būs baltkrievi. Šobrīd katra no četrām komandām Skopjē grib uzvarēt. Mūsu komandā motivācija ir ļoti spēcīga. Visi grib strādāt.”

Izloze notikusi arī Eiropas Zelta līgā, kurā startē Latvijas pretiniece 19. augustā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Igaunija. Igauņi, kas ierindojās pirmajā vietā grupā ar labāko rezultātu visu 12 komandu vidū, Karlovivaros pusfinālā tiksies ar Portugāli, bet mājinieki čehi – ar Turciju. Zelta līgā uzvarētāji tiks noskaidroti pirmie – 13. un 14. jūnijā.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv