Latvijas U20 izlase PČ kvalifikācijas turnīru noslēdz ar zaudējumu vācietēm

Latvijas U20 izlase PČ kvalifikācijas turnīru noslēdz ar zaudējumu vācietēm

Elza Smilškalne (Nr. 7) un Nadežda Saveļjeva (Nr. 4) bija starp spēlētājām, kuras izpelnījās trenera uzslavas.
Foto: cev.lu

Pēc pasaules U-20 čempionāta 1. kārtas kvalifikācijas turnīra, kurā Latvijas sieviešu izlase ieņēma trešo vietu, iespaidiem par pēdējo spēli, kurā mūsu meitenes piekāpās Vācijai, un par turnīru kopumā dalījās izlases vecākais treneris Andrejs Odinokovs.

Jau vēstīts, ka turnīra pirmajās divās dienās mūsu meitenes ar mainīgām sekmēm cīnījās pret Dānijas un Horvātijas vienadzēm, attiecīgi uzvarot un ciešot zaudējumu. Noslēdzošajā turnīra spēlē Latvijas izlase cīnījās ar spēcīgo Vācijas izlasi, kurai piekāpās ar rezultātu 0:3 (21:25, 24:26, 17:25).

"Lai progresētu, ar tādām komandām kā Vācija ir jāspēlē,” ar iespaidiem par spēli dalījās Latvijas izlases galvenais treneris Andrejs Odinokovs. „Ar spēles saturu esmu apmierināts, bet ar rezultātu – nē. Prieks ir par tiem četriem gadiem, ko bijām kopā, un kopīgi padarīto darbu. Rezultāts bieži vien ir vairāk galvā, psiholoģijā. Tā ir atšķirība no Eiropas labākajām komandām. 2. setā ne tik daudz tehnika vai taktika, bet tieši psiholoģija ļāva vācietēm gūt četrus punktus un izlīdzināt rezultātu.

Paldies meitenēm un treneriem, kā arī federācijai, kas piedāvāja šo iespēju strādāt ar izlasi. Tās divpadsmit meitenes, kas spēlēja šajā turnīrā, droši vien turpinās spēlēt volejbolu gan Latvijā, gan ārzemēs, un es novēlu viņām veiksmi. Ja mēs nesasniedzām to rezultātu, ko no mums gaidīja, atbildību par to es uzņemos uz sevi.

Meitenes pilnveidojas un labi strādā gan klubos, gan izlasē. No viņām nedzirdēju nevienu vārdu, ka būtu par grūtu, vai klibotu diciplīna. Viņas visas uz izlasi atbrauca strādāt. Tikai varbūt viņas vēl nedaudz ir bērni, un ir jāsper solis uz priekšu profesionālismā un psiholoģiski jānobriest.

Ir ļoti grūti kādu šajā turnīrā izcelt. Protams, ļoti pietrūka Paulas Nečiporukas, bet viens no cilvēkiem, kas mani pārsteidza, nospēlējot tik labi, bija Elza Smilškalne. Arī Anijai Jurdžai bija straujš progress. Tāpat Nadežda Saveļjeva, kura dzimusi 2000. gadā, šodien nospēlēja vislabāk turnīrā."

Izmantotie resursi:
Latvijas Volejbola Federācija

  -1 [+] [-]

, 2017-01-08 22:01, pirms gada
Diemźël progresē tikai basketbols

     [+] [-]

, 2017-01-09 11:26, pirms gada
Jāmaina sistēma, vadoņiem pašiem vajadzētu saprast ka tālāk tā vairs nevar!

Tev jābūt autorizētam,