Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Kā tapa Denisa Petrova&Co pārsteigums

Kā tapa Denisa Petrova&Co pārsteigums

Latvijas volejbolists ar 11. numuru
Foto: Deniss Petrovs, facebook

Latvijas izlases cēlājs Deniss Petrovs palīdzējis sarūpēt savas komandas iekļūšanu Krievijas kausa pusfinālā. Kā tapa šis panākums, stāsta pats volejbolists

Pirmās kārtas sacensībās divu spēcīgāko Krievijas līgu volejbola komandas bija sadalītas sešās grupās pa četrām komandām un divos riņķos noskaidroja labākās divas komandas grupā, kas iekļuva pusfinālā. Sanktpēterburgā mačus aizvadīja Denisa Petrova pārstāvētā Ļeņingradas apgabala Dinamo. No 28. augusta līdz 3. septembrim katra no komandām aizvadīja pa sešām spēlēm.

Sanktpēterburgā pastarīšu lomā bija augstākās līgas debitants Ņižņijnovgorodas ASK, kas zaudēja visās spēlēs – Dinamo (ĻA) ar 0:3 (-14, -15, -20) un 0:3 (-18, -15, -18). Turklāt Zenit-Kazaņ kā kausa īpašniece jau bija nodrošinājusi vietu pusfinālā. Tāpēc Sanktpēterburgas Zenit un Dinamo cīnījās par vienu vietu pusfinālā.

Pirmajā aplī Dinamo ar 3:0 (15, 20, 23) apspēlēja kaimiņus no Zenit, bet ar 1:3 (-30, 23, -19, -19) zaudēja Zenit-Kazaņ. Otrajā aplī Zenīts dinamiešiem revanšējās ar 3:1 (18, -18, 23, 15), bet pēdējā kārtā ar 3:1 (-23, 19, 19, 20) revanšu Kazaņas Zenītam izdevās grupā izcīnīt pirmo vietu un iekļūt pusfinālā. Pie tam trešajā setā Ļeņingradas apgabala volejbolisti veica izrāvienu no 10:13 uz 17:13, bet ceturtajā – no 11:16 uz 20:16. Trim komandām bija vienāds punktu skaits, bet laimīgo biļeti izvilka Ļeņingradas apgabala Dinamo.

“Kaut arī mums bija spēcīgākā grupa, mums bija izvirzīts mērķis tikt nākamajā kārtā,” pēc panākuma teica Deniss. “Kazaņas Zenit jau bija nodrošinājusi sev vietu nākamajā kārtā, un viņi šo turnīru izmantoja, lai pārbaudītu visus spēlētājus un sagatavotos turpmākajiem posmiem. Spēlēs viņiem nepiedalījās pamatsastāva spēlētāji, kuri spēlēja Eiropas čempionāta finālturnīrā (un uzvarēja tajā. - D.Ā.). Priekšrocības mums deva arī tas, ka jaunizveidotais klubs Sanktpēterburgas Zenit, kurš ir nokomplektēts ar spēcīgiem spēlētājiem, vēl nebija paspējis saspēlēties savā starpā. Turklāt arī spēlējām savā laukumā, savu skatītāju priekšā. Tas viss deva mums iespēju tikt nākamajā kārtā.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

Tev jābūt autorizētam,