Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

U20 volejbola izlasei izšķirošajā EČ atlasē nepalīdzēs viens no līderiem Meinerts

U20 volejbola izlasei izšķirošajā EČ atlasē nepalīdzēs viens no līderiem Meinerts
Latvijas U20 volejbola izlase
Foto: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas U20 volejbola izlase uzsākusi gatavošanos mēneša mijā gaidāmajai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra izšķirošajai atlases kārtai, tomēr komandai nepalīdzēs Dmitrijs Meinerts, kurš bija viens no līderiem iepriekšējā posmā.

Ģirta Mārtiņsona trenētā Latvijas izlase aprīļa beigās sekmīgi nospēlēja kvalifikācijas otrajā kārtā un turpinājumā Latvijas juniori no 29. jūnija līdz 1. jūlijam Polijas pilsētā Belhatovā tiksies ar Spāniju, Poliju un Izraēlu. Tikai grupas uzvarētājs iekļūs finālturnīrā, kur bez mājiniekiem Beļģijas un Nīderlandes jau iekļuvušas Itālijas, Krievijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Portugāles, Turcijas un Baltkrievijas izlases.

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas juniori sākuši gatavošanos kvalifikācijas trešās kārtas sacensībām.

"Līdz Līgo svētkiem man pamatdarba dēļ nevarēs palīdzēt Aldis Jaundžeikars,” par izmaiņām treneru korpusā paudis Mārtiņsons. “Palīgs bija vajadzīgs, un vismaz sākuma posmā tāds būs bijušais cīņu biedrs Agris Leitis (Šveices kluba “Edelline Koeniz” galvenais treneris)."

"Tāpat izlasei nevarēs palīdzēt cēlājs Mārtiņš Liniņš un Dmitrijs Meinerts, kurš bija viens no līderiem Melnkalnē. Klāt nācis Niks Gauručs. Kā otro cēlāju piesaistīsim Latvijas U18 izlases cēlāju Kristeru Ērgli, lai viņš krāj pieredzi. Jānis Jansons un Roberts Kļaviņš iesaistīsies izlases darbā otrajā treniņnometnē, kas sāksies 13. jūnijā Cēsīs," teicis treneris. "Tāpēc uz pirmo nometni uzaicinājām arī Jēkabpils junioru pamatcēlāju Jorenu Detjarovu, kurš ir piekritis palīdzēt. Viņam sezona jau beigusies, tāpēc liels paldies viņam, ka viņš uz nedēļu piekrita pieslēgties izlases darbam. Man patīk viņa attieksme."

Paredzēts, ka pirms došanās uz Poliju 19. un 20. jūnijā Cēsīs viesosies Somijas volejbolisti, kas vietu finālturnīrā jau nodrošinājuši. Iespējams, būs vēl kāda pārbaudes spēle.

Latvijas U20 volejbola izlases kandidātu sastāvs

SpēlētājsKlubs
Jānis JansonsMSĢ / Kuldīgas novada sporta skola
Robis KļaviņšMSĢ / Rīgas volejbola skola
Rihards LazdiņšMSĢ / Cēsu pilsētas sporta skola
Kristaps PlatačsMSĢ / Cēsu pilsētas sporta skola
Jēkabs DzenisMSĢ / Cēsu pilsētas sporta skola
Artūrs Alberts KramsMSĢ / Cēsu pilsētas sporta skola
Mikus PodkalnsMSĢ / Talsu novada sporta skola
Zigmārs KeišsMSĢ / Daugavpils BJSS
Patriks PinkaMSĢ / Cēsu pilsētas sporta skola
Vladislavs BlumbergsJēkabpils Sporta Skola
Ritvars ElksnītisJēkabpils Sporta Skola
Oļegs KlopovsDaugavpils BJSS
Sergejs IvanovsDaugavpils BJSS
Matīss PetjukēvičsAizkraukles NSS
Kristers DardzānsAizkraukles NSS
Jānis MedenisRīgas Volejbola skola
Niks GauručsRīgas Volejbola skola
Jorens DetjarovsJēkabpils Sporta Skola
Kristers Niks ĒrglisRīgas Volejbola skola

Izmantotie resursi:
https://volejbols.lv/klasiskais-vol...