Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Pekmans: "Latvijas volejbola izlasei joprojām pietrūkst blokā"

Pekmans: "Latvijas volejbola izlasei joprojām pietrūkst blokā"
Latvijas volejbola izlase uzbrūk mačā ar Austriju
Foto: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas volejbola izlasei pagaidām joprojām pietrūkst blokā, pēc Eiropas Sudraba līgas regulārā turnīra noslēgšanas ar sešām uzvarām sešās spēlēs paudis komandas spēlētājs Reinis Pekmans.

Latvijas izlase trešdien Jelgavā nenosargāja divu setu pārsvaru un zaudēja pirmo punktu, vien piecos setos apspēlējot Austriju - 25:23, 25:20, 20:25, 23:25 un 15:13. Latvijas komanda nākamnedēļ vēlreiz dosies uz Maķedonijas galvaspilsētu Skopji, kur notiks līgas finālturnīrs.

"Iespējams, pēc 2. seta nedaudz atslābinājāmies. Treneris daudz variēja ar spēlētājiem, savukārt pretinieki labi uzservēja un pamazām iespēlējās," pēc mača intervijā Latvijas Volejbola federācijai paudis Pekmans. "Runājot par trūkumiem, joprojām mums pietrūkst blokā. Zinājām, kas jādara, zinājām, ko darīs pretinieku "diagonāle". Savukārt servēšanai ir psiholoģiskais aspekts – traucē nervozitāte vai stresiņš."

"Spēles gaitā Avo (Kēls, galvenais treneris) uzsvēra, ka jāturpina cīnīties. Bija kļūdas, daudzas arī man. Tagad būs trīs brīvas dienas, bet svētdien sākam gatavoties finālčetriniekam," paudis spēlētājs.

“Gribējām uzlabot savu spēli un rādīt labāko, ko spējam,” teicis austriešu līderis Bergers. “Protams, gribējām uzvarēt un iekļūt finālčetriniekā, taču pretinieki uzvaru šodien bija pelnījuši vairāk. Mums vajadzētu uzlabot serves, jo pieļāvām pārāk daudz kļūdu, salīdzinot ar netveramajām servēm, kas mums padevās. Jāstrādā arī pie mūsu aizsardzības uzlabošanas. Runājot par pretinieku komandu, nebijām pārsteigti par labo spēli. Zinājām, ka viņi labi spēlē volejbolu. Viņi apliecināja, ka visi 14 spēlētāji ir komanda un ka viņi bija labāki šovakar."

Otrā A grupas spēlē Maķedonija ar 3-0 (25:17, 25:11, 25:21) apspēlēja Kosovu.

Savukārt B grupā abi favorīti pēdējās kārtas cīņas aizvadīja viesos, un iekļuva finālčetriniekā. Baltkrievija ar 3-0 (25:16, 25:12, 25:17) apspēlēja Ungāriju, bet Horvātija, uzvarot pirmos divus setus, varēja sākt eksperimentēt, jo vieta finālčetriniekā bija nodrošināta, un noslēgumā tikai piecos setos apspēlēja Albāniju - 3-2 (25:11, 25:18, 27:29, 21:25, 15:11).

Skopjē gaidāmā finālturnīra izloze notiks ceturtdien.