Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbolists Ozoliņš veiksmīgi atgriezies mājās no Itālijas

Jānis Celmiņš

Volejbolists Ozoliņš veiksmīgi atgriezies mājās no Itālijas
Atvars Ozoliņš un Ingars Ivanovs. Foto: cev.lu

Latvijas izlases volejbolists Atvars Ozoliņš, kurš šo sezonu aizvadīja Itālijas klubā Fano "Gibam", veiksmīgi atgriezies dzimtenē un nu 14 dienas pavadīs karantīnā. Kā noskaidroja portāls Sportacentrs.com, atgriešanās mājās Atvaram izvērtusies gana interesanta.

Latvieša pārstāvētais klubs spēlē Itālijas trešajā spēcīgākajā līgā. "Gibam" komanda bāzējas Itālijas centrālajā daļā, Adrijas jūras krastā. Komandai neizdevās noslēgt regulāro čempionātu, lai gan tas bija ļoti tuvu. Marta priekšpēdējā nedēļā bija jāaizvada pēdējās spēles, kam pēcāk sekotu izslēgšanas cīņas. Koronvīrusa izplatīšanās dēļ regulāro turnīru pabeigt neizdevās.

“Ar sezonu kopumā esmu apmierināts. Iesāku labi, ap Ziemassvētkiem sekoja neliels kritums, taču pēdējās spēlēs atkal spēlēju labi. Atguvu saikni ar cēlāju un viss bija labi,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com saka Atvars Ozoliņš. Viņš neslēpj, ka jau no marta sākuma ievērojis Itālijā noteiktos piesardzības pasākumus, no mājas izejot tikai līdz pārtikas veikalam vai kādā nelegālā krosiņā, lielākoties fizisko formu cenšoties uzturēt mājas apstākļos. Kad ar Atvaru runājām 19. martā, viņš vēl neslēpa, ka itāļi cer, ka sezonu izdosies atsākt un noslēgt, taču tuvojoties mēneša beigām, kluba menedžeris jau ļāvis latvietim meklēt iespēju atgriezties mājās.

“Sākotnēji bija doma, ka mājās nokļūšu ar repatriācijas reisu caur Frankfurti, taču biļetes bija izpirktas. Kad to redzēju, satraukums, ka varētu netikt mājās, bija. Bija doma lidot caur Minsku, bet beigās mainīju plānus un lidoju Roma – Frankfurte – Tallina. Pēcāk no Tallinas ar vilcienu līdz Valgai un beigās laimīgi esmu mājās. Šobrīd jūtos labi, ceru, ka nekas nemainīsies. Tagad 14 dienas mājas režīmā,” stāsta volejbolists, piebilstot, ka gribējies debijas sezonu Itālijā noslēgt citādākā veidā, taču nu ir priecīgs būt mājās.