Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

"Sporta Centners" gatavojas kļūt par LVF prezidentu

"Sporta Centners" gatavojas kļūt par LVF prezidentu

Laikā, kad pat Ņujorkas Ziemassvētku egles dedzināšanas laikā ļaundari ielaužas bankā, nav nekāds pārsteigums, ka tiek uzlauzti jebkuras personas e-pasti vai tajos iekrīt kaut kas šai personai neparedzēts. Šāds pārsteigums pārsteidza arī Sporta Centneru laika posmā starp latviešu un pareizticīgo Ziemassvētkiem. Lūk, sūtījums pilnībā, tulkots ar translate.google.com palīdzību.

Prezidentam
V. Ējoņa (83,2 kg) kungam

S. Ausnīša (91,7 kg) rekomendācijas vēstule

Rakstu, lai rekomendētu S. Ausnīti kā Latvijas Tīkla bumbas federācijas prezidentu.

Mēs ar S. Ausnīša kungu esam pazīstami daudzus gadus, un es esmu redzējis, kā viņš apbrīnojami darbojas dažādos jautājumos, vai tās būtu viņa ikdienas funkcijas Latvijas tīkla bumbā, pludmales tīkla bumbā, sieviešu tīkla bumbā, vai pārstāvot Latviju starptautiski. Ar plašo kompetenču spektru un milzīgo pieredzi viņš ir bijis lielisks katrā no viņa pienākumiem. S. Ausnīša kungs ir bijis vadošais volejbola spēks Latvijā* un tādējādi veicis nozīmīgu pienesumu visai pasaules tīkla bumbas ģimenei.

Kopsavilkumā varu teikt, ka S. Ausnītis būs apbrīnojama vērtība un lielisks papildinājums kā Latvijas Tīkla bumbas federācijas prezidents, tāpēc ar šo vēstuli vēlos viņu rekomendēt bez jebkādām ierunām. Pateicos jau iepriekš par sagaidāmo viņa kandidatūras izskatīšanu un palieku Jūsu rīcībā, ja Jums nepieciešamas papildu atsauces.

Patiesā cieņā,
Dr. A. Ry S. G. Raca Fo (98 kg),
FIVB President
______________________________________________________________________________

Līdz Sporta Centnera ausīm gan nonākusi informācija, ka Latvijas Tīkla bumbas federācijas biedriem lielas izvēles kongresā (3. februāris) nemaz nebūšot. Kā vienīgais kandidātus uz prezidenta amatu esot augstāk minētais S. Ausnītis. Vai tiešām šī sporta veida sabiedrība ir tik kūtra un inerta? Ar visu apmierināta? Tā izskatās.

P. S. Saņemot šādu sūtījumu un redzot, ka sūtījumā aiz Latvijas vārda ir * (zvaigznīte), Sporta Centners sazinājās ar G. Racas biroju Lozannā. Jā, jā, viss esot patiesība - prezidentu uztraucot, ka Latvijas tīkla bumba varot aiziet neceļos, jo pēc viņa rīcībā esošās informācijas, S. Ausnīša kunga prezidenta pilnvaras beidzoties 5. janvārī (šodien), bet pasaulē neesot nekā briesmīgāka kā laika bez varas. Un tas G.Racu satraucot. Turklāt līdz Lozannai esot nonākušas ziņas, ka S. Ausnīša kungam esot opozīcija (transleiters tik labi neprot portugāļu valodu, tādēļ nebija saprotams, vai opozīcija ir atklāta vai Sausnītim nezināma). Vēstulē G.Raca ar * signalizē, ka V. Anags (98 kg), S. Eļivanovs (94 kg), S. Egliņš (103 kg), R. Āviņš (84 kg) un vēl vairāki it kā opozicionāri volejbola sakarā neesot nopietni ņemami.

P. S. 2. Ja kāds saskata līdzību ar sevi, vai šo vēstuli saskata kā starptautisko organizāciju jaukšanos Latvijas iekšējā dzīvē, tas viss ir fufelis. Pasaule vienkārši rūpējas par mums un mums par to ir jābūt pateicīgiem. Lūgums visu neuztvert tik nopietni!

P.S. 3. Tāpat nevajadzētu vilkt nekādas paralēles ar vēstuli, kuru kāda L. Ipmana aizstāvībai savulaik rakstīja kāds augstas klases zobārsts.

  -2 [+] [-]

, 2017-01-05 17:38, pirms gada
Celmiņš.

  -2 [+] [-]

, 2017-01-05 17:47, pirms gada
Celmiņa kungs "čivinātavā" nopublicē šo ziņu un tagad nodod savu personību arī šajā sadaļā

Bet ja nopietni Jāni, kāpēc ne?

  +2 [+] [-]

, 2017-01-05 17:50, pirms gada
sandis444444 rakstīja: Celmiņa kungs "čivinātavā" nopublicē šo ziņu un tagad nodod savu personību arī šajā sadaļā

Bet ja nopietni Jāni, kāpēc ne?
Izklausīsies pēc taisnošanās, bet Sporta Centneram nav ne mazākās sasitības ar Celmiņu. Vēl mazāk ar manu ierakstu "čivinātavā". Palūgšu tvert šo visu vieglāk!

  -1 [+] [-]

, 2017-01-05 17:52, pirms gada
Jānis Celmiņš rakstīja: Izklausīsies pēc taisnošanās, bet Sporta Centneram nav ne mazākās sasitības ar Celmiņu. Vēl mazāk ar manu ierakstu "čivinātavā". Palūgšu tvert šo visu vieglāk!
Mēs visu tveram pat pārāk viegli

  -2 [+] [-]

, 2017-01-05 18:20, pirms gada
Jānis Celmiņš rakstīja: Izklausīsies pēc taisnošanās, bet Sporta Centneram nav ne mazākās sasitības ar Celmiņu. Vēl mazāk ar manu ierakstu "čivinātavā". Palūgšu tvert šo visu vieglāk!
Jānis Matulis. Tas raksts par basketu gan bija muļķīgs.

 +11 [+] [-]

, 2017-01-05 18:54, pirms gada
Šitie deb1lie suņa murgi... Cik tupam jābūt ko tādu drukāt. Ne sūd.a nav saprotams, raksts vispār ne pa ķeksi. kāds infantīls izpaužas uz nebēdu. Zolīds portāls, bet atļaujas publicēt mēsl.us

  -1 [+] [-]

, 2017-01-05 19:42, pirms gada
Jāni, kad kļuvi par SC galveno redaktoru viens no taviem solījumiem bija ''paravēt'' komentārus šajā portālā. Tavs citāts ''Jā, noteikti “paravēsim” arī komentāru un to autoru rindas. Piekritīsiet, ka dažbrīd tiek šauts pār strīpu.''
Es joprojām gaidu!
Ir pagājis gandrīz gads un es ieeju komentāru sadaļā un, ko es tur redzu? To pašu ko pirms gada, nekas lietas labā nav izdarīts.

     [+] [-]

, 2017-01-05 21:08, pirms gada
bēdīgi slavenais mērglis100 rakstīja: Šitie deb1lie suņa murgi... Cik tupam jābūt ko tādu drukāt. Ne sūd.a nav saprotams, raksts vispār ne pa ķeksi. kāds infantīls izpaužas uz nebēdu. Zolīds portāls, bet atļaujas publicēt mēsl.us
tava replika ir identiska tai, kādas rakstīja latviešu komentētāji pēc krievu valodas referenduma.
krievu valodu par valsts valodu nevajag, bet katrā teikumā pa diviem b*** gan jāliek.

un vispār, ja tev nav nojausmas par volejbolu, tad varbūt stāvi tālāk no komentēšanas..

     [+] [-]

, 2017-01-05 22:12, pirms gada
acmee23 rakstīja: Jāni, kad kļuvi par SC galveno redaktoru viens no taviem solījumiem bija ''paravēt'' komentārus šajā portālā. Tavs citāts ''Jā, noteikti “paravēsim” arī komentāru un to autoru rindas. Piekritīsiet, ka dažbrīd tiek šauts pār strīpu.''
Es joprojām gaidu!
Ir pagājis gandrīz gads un es ieeju komentāru sadaļā un, ko es tur redzu? To pašu ko pirms gada, nekas lietas labā nav izdarīts.
Debīlo HMB bano 3 reiz dienā. Un. Nekas no tā jau nemainās.

Tev jābūt autorizētam,