Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbola federācija prezentēs stingrākus nosacījumus jaunu biedru uzņemšanai

Volejbola federācija prezentēs stingrākus nosacījumus jaunu biedru uzņemšanai
Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

24. oktobrī notiks Latvijas Volejbola federācijas kopsapulce, kuras laikā plānots apspriest vairākus būtiskus jautājumus par Latvijas volejbola nākotni.

Kopsapulces darba kārtībā iekļauti sekojoši punkti:
1. Kā attīstīsim Latvijas volejbolu? Stratēģiskā vīzija un programma 2018. – 2021. gadam;
2. Latvijas Volejbola federācijas statūtu grozījumi.

Latvijas Volejbola federācijas ģenerāldirektors Ainārs Dakša: "Kopsapulcē lemjamie jautājumi ir stratēģiski nozīmīgi, plānojot tālāko Latvijas volejbola nākotni. LVF valde, izvērtējot esošo biedru priekšlikumus un vērtējumus par līdzšinējo federācijas darbību, nolēmusi ieviest stingrākus nosacījumus jaunu biedru uzņemšanai. To iespējams panākt, pilnveidojot biedru statusu un nosakot kritērijus, kādiem jāatbilst, lai kļūtu par lemttiesīgu volejbola federācijas biedru. Vēlamies kopsapulcē prezentēt savu redzējumu jaunam federācijas pārvaldības modelim, kas izstrādāts, atbilstoši citu sabiedrisko organizāciju labākajiem piemēriem."

Atis Sausnītis, Latvijas Volejbola federācijas prezidents: "Mans vēlējums visiem LVF biedriem – pirms kopsapulces noskaņoties konstruktīvam un spraigam darbam, jo mūsu kopējais mērķis nav iestigšana iekšējo strīdu purvā, bet gan Latvijas volejbola reputācijas un spēka attīstīšana. Latvijas volejbols ir pierādījis savu dzīvotspēju, joprojām esot populārāko sporta veidu topā, bet, galvenokārt, pierādot sevi ar izciliem spēlētājiem, sacensību organizēšanu un sasniegumiem."

Informāciju sagatavoja
Latvijas Volejbola federācijas
preses dienests

  +4 [+] [-]

, 2017-10-04 13:20, pirms gada
Tiem, kas izlasīja, bet nesaprata Dakšas j-kunga teikto.

1) Atis Sausnīts, vēl vairāk kā no uguns, baidās kļūt par valsts amatpersonu. Tieši tamdēļ viņš aizbēga no LSFP viceprezidenta krēsla un visdrīzākais, ka LVFā tiks sagatavots jauns - Padomes priekšsēdētāja amats, lai kungs atkal varētu 'patverties'.
Atliek tikai jautājums, kurš būs jaunais LVF prezidents - marionete? Pēkalis, Mežulis? Kāds cits?

2) ģenerālsekretārs piemirst piezīmēt, ka LVF lielākā problēma ir nevis potenciālie jaunie LVF biedri, bet gan esošie. Tikai daži:
- FK Rīgas Dinamo. Futbola klubs kā LVF biedrs, kādi vēl šeit komentāri
- biedrība Lāse-R. Jau vairāk kā 5 gadus neeksistējošs klubs. Valdes priekšsēdētājs - Dakša pats.
- biedrība "Latgales volejbola apvienība". pie mums Latgalē neviens par tādu biedrību volejbolā neviens neko nezin. Biedrības vadītājs - Elmārs Rudovičs, LVF valdes loceklis

3) prezidenta uzruna biedriem - ūdens.
Kāds populārākais sporta veids?
Kādi izcili spēlētāji? Pēdējo 20 gadu laikā - 3-4 bīčeri un klasikā Gundars Celitāns? Vai arī volejbolā vārds 'izcilība'' ir ar savādāku nozīmi?
Un kādi ir LVF sasniegumi? Olimpiskās medaļas? Kādam nepieciešams atgādināt tieši cik lielu (tuvu nullei) ieguldījumu LVF ir devis gan Samoilova, gan Birzuļa audzēkņu izaugsmē? Tad, kad ir medaļas, tad protams, ka arī sev varu kādu ordeni piespraust. Viss kā PSRS laikos.
Vai tiešām volejbola federācijai ir jāorganizē sacensības (ko var darīt jebkura privāta aģentūra) un ar to ārkārtīgi jālepojas vai tomēr jārūpējas par sporta veida attīstību, kas sevī ietver pavisam citus, plašākus uzdevumus?

LVF biedri - domājiet, domājiet.

  +3 [+] [-]

, 2017-10-04 13:35, pirms gada
Ļoti ļoti interesanti.
Kas būtiski - vai process tiks "sashēmots" un LVF turpinās savu darbību kā privāts cigāru klubs, jebšu..
Ak - man jau pāri 40 un es vairs neticu pasakām ar labām beigām.
Kā Jūs kungi?

     [+] [-]

, 2017-10-04 13:58, pirms gada
Ha ha, būs runa tikai par jaunu biedru uzņemšanu, ne par esošo izvērtēšanu. Cik no viņiem vispār realitātē pastāv un kāda ir viņu saistība ar volejbolu.

     [+] [-]

, 2017-10-05 18:50, pirms gada
Noveelu katram no tiem, kas kritizee citus pashiem peec labaakaas sirdsapzinjas veikt savu tiesho darbinju un papildus tam izaudzinaat vismaz vienu izlases liimenja speeleetaaju katrus 3-5 gadus, tad arii volejbola kopeejais liimenis valstii strauji pacelsies, un pashiem buus prieks par paveikto un nebuus arii laika cepties par kko! Un taadaa garaa dabojoties iespeejams peec gadiem iemantojot autoritaati vareesiet arii pretendeet uz visiem veelamajiem amatiem!

Tev jābūt autorizētam,