Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Rīgā norisināsies PČ volejbolā U20 kvalifikācijas turnīrs sievietēm

Rīgā norisināsies PČ volejbolā U20 kvalifikācijas turnīrs sievietēm

Paula Nikola Ņečiporuka
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

No 6. līdz 8. janvārim Rīgā, Sporta namā Daugava notiks pasaules U-20 čempionāta kvalifikācijas turnīrs sievietēm. Bez Andreja Odinokova vadītās Latvijas izlases par vietu atlases turnīra otrajā kārtā cīnīsies arī Horvātijas, Vācijas un Dānijas izlases.

Ar divām no vieskomandām Latvija tikās pagājušā gada jūlijā Eiropas U-19 čempionāta atlases trešajā kārtā Rīgā, kad ar 0:3 (12:25, 6:25, 15:25) nācās piekāpties grupas uzvarētājai Vācijai un ar 0:3 (8:25, 12:25, 20:25) – Horvātijai, kas arī iekļuva Eiropas meistarsacīkšu finālturnīrā.

„Pret Horvātiju un Vāciju spēlējām pagājušogad Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā,” par pretiniecēm stāsta Andrejs Odinokovs. „Tās ir spēcīgas komandas. Lai tādas uzvarētu, jābūt labam sastāvam un kvalitatīvam treniņu procesam. Ar treniņprocesu esmu apmierināts, labi pastrādājām Murjāņos, bet visu spēcīgāko spēlētāju mums tomēr nebūs. Šobrīd braucam no Igaunijas, kur aizvadījām divas pārbaudes spēles. Eksperimentējām ar sastāvu, un esmu apmierināts ar redzēto.”

Ņemot vērā iepriekšējā gada rezultātus Eiropas čempionāta atlases turnīrā, Latvija nav grupas favorīte, taču „katrā spēlē noskaņosimies cīnīties par uzvaru,” saka treneris. „Pirmajā spēlē tiksimies ar Dāniju. Mums ir Dānijas spēļu video, un tā ir mūsu klases komanda. Šo maču vajadzētu uzvarēt. Pārējos cīnīsimies, bet būs grūti. Ir jāsper solis uz priekšu katrās sacensībās, un jāspēlē arvien labāk. Tikai tad varēsim uzvarēt tik spēcīgas komandas kā Vācija un Horvātija.” Tikai kvalifikācijas otrās kārtas divas labākās vienības iegūs tiesības jūnija vidū cīnīties finālturnīrā Meksikā.

Spēļu kalendārs

6.janvāris

16:30 Horvātija - Vācija
19:00 Latvija - Dānija

7.janvāris

15:30 Vācija - Dānija
18:00 Latvija - Horvātija

8.janvāris

15:30 Dānija - Horvātija
18:00 Latvija - Vācija

Tev jābūt autorizētam,