Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Edvarts Buivids: "Vēl divas trofejas atlikušas..."

Edvarts Buivids: "Vēl divas trofejas atlikušas..."

Buidivs uzbrukumā
Foto: www.facebook.com/ParnuVorkpalliklubi

Par Igaunijas kausa ieguvējiem volejbolā Pērnavas komandas sastāvā kļuvuši arī trīs latvieši. Pērnaviešu rindās izcēlās Edvarts Buivids, Toms Švāns un Aleksandrs Kudrjašovs.

Edvarts Buivids kļuva par rezultatīvāko uzvarētāju rindās, kaut arī spēli iesāka uz rezervistu soliņa: „Spēle bija saspringta. Var teikt, trilleris. Tā bija ļoti emocionāla. Domāju, ka uzvarētāju izšķīra tas, ka pretinieki daudz kļūdījās servēs un mēs paši servējām labāk. Arī tas, ka daudz palīdzēja fani. Man likās, ka zālē, kaut arī spēle notika „Selver” mājvietā Tallinā, Pērnavas atbalstītāju bija vairāk un viņi atbalstīja skaļāk. Spēli neuzsāku, bet mani izlaida laukumā pirmā seta beigās. Biju pozitīvi uzvilcies, pāris bumbas sanāca atspēlēt, kad man iedeva bumbu, un paliku laukumā. Reizēm tas sanāca labāk, reizēm – sliktāk, bet nospēlēju līdz pat beigām.”

Pirmais panākums ļauj cerēt uz vēl kādu: „Konkrēti neviens par sezonas uzdevumiem neko nav teicis, taču paši tiecamies pretī augstākajiem mērķiem. Pirmā trofeja ir, vēl divas ir atlikušas.”

Tagad atkal jākoncentrējas dalībai Baltijas līgā, kur "Parnu VK" 14. janvārī uzņems "RTU/Robežsardzi".

Izmantotie resursi:
Latvijas Volejbola Federācija

Tev jābūt autorizētam,