Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbola aktīvisti dibina biedrību "Es par volejbolu!"

Jānis Celmiņš

Neilgi pēc Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kongresa, kurā organizācijas vadību saglabāja ilggadējais tās prezidents Atis Sausnītis, ir dibināta biedrība “Es par volejbolu!”. Tās mērķis ir apvienot Latvijas volejbola profesionāļus un interesentus, izstrādāt un realizēt idejas volejbola ilgtermiņa attīstībai.

Plašākai sabiedrībai interesentu grupa “Es par volejbolu!” kļuva zināma nedēļā pirms Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kongresa, kad vairāki desmiti šā sporta veida profesionāļu un aktīvistu parakstīja atklāto vēstuli LVF biedriem un sabiedrībai, kā arī izplatīja ilgtermiņa attīstības stratēģiju, kurā izkristalizēja savu redzējumu nākamo gadu izaugsmei volejbolā.

“Jau no paša sākuma, kad profesionāļu un aktīvistu lokā apspriedām attīstības idejas Latvijas volejbolā, vēlējāmies atklātu un godīgu diskusiju ar LVF. Mūsu biedrības mērķis ir kļūt par konstruktīvu ideju un risinājumu pienesēju, nevis destruktīvu opozicionāru, vēlamies pulcēt ap sevi visus volejbola aktīvistus, trenerus, spēlētājus un bērnu vecākus, kuri ir ieinteresēti darboties šā mērķa labā,” skaidro Kaspars Timermanis – viens no biedrības “Es par volejbolu!” dibinātājiem.

“Esmu pārliecināts, ka, īstenojot pārmaiņas, rezultātā iegūs gan klasiskais, gan pludmales volejbols un īpaši sporta veida jaunatnes attīstība,” turpina Kaspars Timermanis. Biedrība “Es par volejbolu!” iesniegusi visu nepieciešamo dokumentāciju, lai kļūtu par pilntiesīgu Latvijas Volejbola federācijas biedru.

“Diemžēl pagaidām LVF ieņem nogaidošu pozīciju un pat liek formālus šķēršļus biedrības uzņemšanai par federācijas biedru,” turpina Kaspars Timermanis. “Šobrīd no biedrības puses plānojam virzīt LVF komisijās cilvēkus, kuri, mūsuprāt, katrs savā volejbola dzīves jomā spēs sekmīgi darboties un palīdzēt. Pašreizējā situācijā tas ir veids, kā redzam iespēju dot pienesumu saimniecības sakārtošanā.”

“Ar iniciatīvas grupas “Es par volejbolu!” izstrādāto attīstības stratēģiju dažās dienās līdz LVF kongresam iepazinās vairāki tūkstoši interesentu, saņēmām neskaitāmus atbalsta zvanus, elektroniskās vēstules un īsziņas, kas tikai vēlreiz apliecina – volejbolā ir akūtas problēmas gan profesionālajā, gan jauniešu līmenī, gan nacionālā līmeņa sacensībās. Atsevišķos jautājumos redzam LVF aktivitātes palielināšanos (jauna mājaslapa, regulārs rezultātu un jaunumu atspoguļojums, LVF Valde sāk pulcēties regulāri), kas ir tiešām apsveicami. Vienlaikus mūsu sākotnējais mērķis – volejbola ilgtermiņa attīstības stratēģijas izstrāde ar konkrētiem mērķiem un to realizācijas mehānismu – saglabājas kā virsuzdevums, tādēļ aicinām visus volejbola interesentus pievienoties biedrībai “Es par volejbolu!” un kopīgi stimulēt sporta veida izaugsmi,” rosina Kaspars Timermanis.

Informāciju sagatavoja:
Mareks Matisons

     [+] [-]

, 2017-03-01 13:43, pirms 2 gadiem
Vai Latvijā ir kāds pret volejbolu?

     [+] [-]

, 2017-03-01 17:52, pirms 2 gadiem
Brauciet uz Kuldīgu. Tur tāds kantoris jau ir.