Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2668, Did:0, useCase: 0
Rolands Eliņš

"Spurs" rezervistu likteņi un Bertāna krietni pieaugusī vērtība NBA tirgū

Lai arī Dāvis Bertāns nupat kā aizvadījis savu labāko mēnesi Nacionālajā basketbola asociācijā, krietni pacēlis savu vērtību un kā vasarā topošais brīvais aģents noteikti piesaistījis arī citu NBA komandu uzmanību, viņa vēlme palikt Sanantonio būtu vairāk nekā saprotama – jo vēsture rāda, ka ļoti reti kuram spēlētājam aiziešana no „Spurs” izrādījusies solis karjerā augšup. Taču šo vēlmi var iedragāt „Spurs” lielā mērā jau šobrīd aizpildītie algu saraksti, un Bertānam vasarā var nākties izvēlēties starp Sanantonio sakārtoto sistēmu un cīņu par čempionu titulu vai lielāku līgumu un cerībām uz lielāku spēles laiku citā komandā.

Rakstā ir 2819 vārdi

"Spurs" rezervistu likteņi un Bertāna krietni pieaugusī vērtība NBA tirgū
Gregs Popovičs un Dāvis Bertāns
Foto: EPA/Scanpix

Lai lietotu "Vienos vārtos", tev jābūt reģistrētam sportacentrs.com lietotājam. Pārliecinies, ka šobrīd izmanto savu lietotājvārdu.

 

2018-02-05 14:35

Nākamais: Porziņģis: "Vēl nezinām, kā uzvarēt un kā noslēgt spēles sev par labu"