• Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  05.jan. Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  Decembrī tika noskaidrots pirmais jaunās sezonas Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētājs. Par to kļuva tāllēcējs Elvijs Misāns, kurš īsi pirms Ziemassvētkiem uzvarēja sacensībās Minskā.
 • Girgensona pārsteigums
  16.dec. Girgensona pārsteigums(2)
  Novembrī nestartējot Latvijas labākajai maratonskrējējai Jeļenai Prokopčukai, par lielu pārsteigumu parūpējās gargabalnieks Jānis Girgensons, kurš ne tikai sasniedza labāko rezultātu maratonā šosezon Latvijā, bet arī kļuva par novembra uzvarētāju Vieglatlētikas prognožu spēlē.
 • Klusais oktobris
  16.nov. Klusais oktobris
  Oktobrī neviens no Latvijas vieglatlētiem nepārsniedza 1000 punktu robežu. Līdz ar to Vieglatlētikas prognožu spēlē līderi palika iepriekšējie.
 • Metiens olimpiskā zelta vērtībā
  10.okt. Metiens olimpiskā zelta vērtībā
  Septembris šķēpmetējai Madarai Palameikai ilgi paliks atmiņā. Vispirms Dimanta līgas pēdējā posmā Briselē viņa sasniedza Latvijas rekordu, tad nodrošināja uzvaru posmā un Dimanta līgas kopvērtējumā, bet tagad tam visam pievienojusi vēl vienu uzvaru.
 • Kurš gan cits?
  23.sep. Kurš gan cits?
  Vienīgā intriga augustā bija – ar kādu rezultātu Laura Ikauniece-Admidiņa uzvarēs, nevis – kurš uzvarēs? Neviens cits vieglatlēts viņai traucēt nespēja. To labi saprata arī Vieglatlētikas prognožu spēles dalībnieki, masveidā balsojot par Lauru. Par spīti veselības problēmām Laura viņus nepievīla.
 • Negaidītais uzvarētājs
  05.aug. Negaidītais uzvarētājs
  Kā ierasts pēdējos mēnešos, uzvarētāja lomā prognozētāju balsojumos Vieglatlētikas prognožu spēlē dominēja Mareks Ārents ar Madaru Palameiku, bet uzvarēja pavisam cits sportists.
 • Uzvara ar olimpisko normatīvu
  09.jūl. Uzvara ar olimpisko normatīvu(1)
  Kārtslēcējs Mareks Ārents jau ir paguvis nopriecāties gan par jaunu personisko rekordu, gan olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvu, bet tagad gūta vēl viena atzinība.
 • Ikauniece – Admidiņa nebeidz pārsteigt
  06.jūn. Ikauniece – Admidiņa nebeidz pārsteigt(1)
  Maijā augstvērtīgāko rezultātu Latvijas vieglatlētu vidū sasniedza daudzcīņniece Laura Ikauniece – Admidiņa, kas savā pamatdisciplīnā septiņcīņā daudzcīņas Mekā Austrijas ciematiņā Gecisā uzvarēja visas pretinieces, atskaitot kanādieti Braienu Tīsenu – Ītoni.
 • Uzvara... bez sporta kurpes
  07.mai. Uzvara... bez sporta kurpes(3)
  Aprīlī fantastisks skrējiens padevās Jeļenai Prokopčukai. Vai viņa būtu uzvarējusi Bostonas maratonā, ja vienubrīd nebūtu pazaudējusi sporta kurpi, nav zināms. Tomēr ar ceturto vietu un sasniegto rezultātu pietika uzvarai Vieglatlētikas prognožu spēlē.
 • Kas to būtu domājis?
  09.apr. Kas to būtu domājis?
  Martā notika pasaules čempionāts telpās, taču no tiem Latvijas vieglatlētiem, kam izdevās pārsniegt 1000 punktu robežu, astoņi ir sasniegti zem klajas debess. Arī uzvarētājai. Tagad ej, nu, saproti, kas marts par zvēru – ziema vai pavasaris?
restorāni Rīgā - saņem atlaides