Prognozējamā Ikauniece-Admidiņa

Prognozējamā Ikauniece-Admidiņa

Foto: scanpix/AP

Augusta nozīmīgākais pasākums vieglatlētikas pasaulē bija olimpiskās spēles Riodežaniero, kurās visaugstāk no Latvijas sportistiem tika Laura Ikauniece-Admidiņa. Viņai ticēja daudzi...

No 11 Vieglatlētikas prognožu spēles (VPS) dalībniekiem deviņi augustā prognozēja septiņcīņnieces Lauras Ikaunieces-Admidiņas uzvaru. Un nekļūdījās. Vietu VPS reitingā noteica precīza citu vietu noteikšana. Vēl jāpiebilst, ka augusts patiešām bija labāko Latvijas vieglatlētu mēnesis, jo gandrīz visi no viņiem bija pirmajā desmitniekā.

Jau trešo reizi šogad (vienreiz – dalīta pirmā vieta) par mēneša uzvarētāju kļuva divu iepriekšējo sezonu uzvarētāja portāla sportacentrs.com lietotāja auguste256, kura savāca 33 punktus. Viņa ne tikai precīzi pateica, kuri deviņi (no 10!) vieglatlētiem būs pirmajā desmitā, bet bez Ikaunieces-Admidiņas prognozēja arī Madaras Palameikas trešo un Mareka Ārenta piekto vietu.

Otro vietu ieņēma ansiso, kurš 30 punktus savāca ar pareizu Ikaunieces-Admidiņas, Jeļenas Prokopčukas, Sintas Ozoliņas un Rolanda Štrobindera vietu prognozēšanu, kā arī pirmoreiz spēles vēsturē pareizi nosauca visus 10 labāko desmitnieka dalībniekus.

Trešā vieta tika uzreiz diviem spēles dalībniekiem - Starts un dnszns, kuri savāca pa 28 punktiem. Starts bez Ikaunieces-Admidiņas uzvaras uzminēja arī Madaras Palameikas trešo vietu un Sintas Ozoliņas devīto vietu, bet dnszns - bez augusta panākumu obligātas sastāvdaļas Lauras personā arī Mareka Ārenta atrašanos piektajā vietā un Guntas Latiševas-Čudares ierindošanos astotajā vietā.

Balsojums par augustu

auguste256

33

ansiso

30

Starts

28

dnszns

28

māri$

24

WarOwl

23

SprintaGliemezis

20

Suro

17

thekurmis

17

Vaclavs

15

filipsog

11

 

37 spēles dalībnieku vidū joprojām pirmais kopvērtējumā ir portāla sportacentrs lietotājs ansiso, kurš sakrājis 149 punktus. Otro un trešo vietu dala dnszns un auguste256. Septembris lielā mērā noteiks uzvarētāju kopvērtējumā, atklātam paliekot vien jautājumam par lielās balvas ieguvēju, kurš iegūs tiesības iegādāties dalību 2017. gada Eiropas čempionātā telpās Belgradā.

Kopvērtējums. Labāko divdesmitnieks

ansiso

149

dnszns

108

auguste256

108

māri$

92

WarOwl

78

filipsog

74

Starts

72

SprintaGliemezis

55

jocis93

44

thekurmis

35

tukutuk

23

CaptainCrazy

18

dedpro

18

Suro

17

Vaclavs

15

Reinholds

14

šķēpmetējs

11

Justiine Hvate

11

Arnoldo

8

ceburs

7

Tev jābūt autorizētam,

restorāni Rīgā - saņem atlaides