• Arī otrajā sezonas mēnesī uzvar lēcējs
  04.feb. Arī otrajā sezonas mēnesī uzvar lēcējs
  Janvārī, kad ziemas sezona vieglatlētiem ieskrienas, labākais Vieglatlētikas spēlē izrādījās kārtslēcējs Mareks Ārents.
 • Vieglatlētikas spēles noteikumi. 2017
  03.feb. Vieglatlētikas spēles noteikumi. 2017
  Projekta moto: Cilvēka personība ir tā, kas uzvarētāju var padarīt par zaudētāju, savukārt zaudētājs var kļūt par varoni. Uzvarai sāncenšu starpā nozīme ir tikai tad, ja tā sasniegta godīgā cīņā.
 • Madara Palameika: "Gribēju būt olimpiskajā trijniekā"
  24.jan. Madara Palameika: "Gribēju būt olimpiskajā trijniekā"(7)
  Eiropas čempionātā uzvarēja Zigismunds Sirmais, Rio no Latvijas vieglatlētiem labākā bija Laura Ikauniece-Admidiņa, bet Dimanta līgā uzvarēja Madara Palameika. Tieši Madarai brangākā punktu summa arī Vieglatlētikas spēlē, un viņai vārds par aizvadīto daudzšķautnaino sezonu.
 • Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  05.jan. Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  Decembrī tika noskaidrots pirmais jaunās sezonas Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētājs. Par to kļuva tāllēcējs Elvijs Misāns, kurš īsi pirms Ziemassvētkiem uzvarēja sacensībās Minskā.
 • Arī trešajā sezonā uzvar <I>auguste256</I>
  17.dec. Arī trešajā sezonā uzvar auguste256(4)
  Trešā sezona Vieglatlētikas prognožu spēlē beidzās ar diviem uzvarētājiem – vienu kopvērtējumā, otru – lielās balvas vērtējumā.
 • Girgensona pārsteigums
  16.dec. Girgensona pārsteigums(2)
  Novembrī nestartējot Latvijas labākajai maratonskrējējai Jeļenai Prokopčukai, par lielu pārsteigumu parūpējās gargabalnieks Jānis Girgensons, kurš ne tikai sasniedza labāko rezultātu maratonā šosezon Latvijā, bet arī kļuva par novembra uzvarētāju Vieglatlētikas prognožu spēlē.
 • Vieglatlētikas spēles prognozētājiem nākamgad NEBŪS!
  21.nov. Vieglatlētikas spēles prognozētājiem nākamgad NEBŪS!
  Pretēji iepriekš ziņotajam, ka arī nākamgad Vieglatlētikas prognožu spēle notiks sportistu un prognozētāju konkurencē, spēles vadītāji pagaidām lēmuši par VPS turpināšanu tikai sportistu konkurencē. Tāpēc balsošana par decembri nenotiks.
 • Oktobrī – bez izmaiņām
  17.nov. Oktobrī – bez izmaiņām
  Oktobrī Vieglatlētikas prognožu spēlē bija atslodze, jo Latvijas vieglatlēti augstus rezultātus nesasniedza. Bez izmaiņām palika arī prognozētāju pozīcijas mēnesi pirms 2016. gada sezonas beigām. Decembra sākumā tiks pasludināts pagaidām pēdējais uzvarētājs prognozētāju konkurencē, jo NĀKAMSEZON PROGNOZĒTĀJU KONKURSA NEBŪS.
 • Klusais oktobris
  16.nov. Klusais oktobris
  Oktobrī neviens no Latvijas vieglatlētiem nepārsniedza 1000 punktu robežu. Līdz ar to Vieglatlētikas prognožu spēlē līderi palika iepriekšējie.
 • Aptaujas anketa par Prognožu spēli 2017
  03.nov. Aptaujas anketa par Prognožu spēli 2017(1)
  Plānojot nākamā gada "Prognožu spēli", vēlamies padarīt to Jums pievilcīgāku. Tāpēc lūdzam veltīt 2-3 minūtes, lai aizpildītu anketu, padalītos ar savām domām par to, kas spēlē patīk un nepatīk, kādu Jūs to gribētu redzēt un ko Jūs gribētu mainīt.
restorāni Rīgā - saņem atlaides