Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405), Fid:1668, Did:0, useCase: 0

Starta saraksti / Start list 2012

Starta saraksti / Start list 2012
Rīgas Kausi 2012

5. jūnijā stadionā "Daugava" notiks starptautiskās vieglatlētikas sacensības "Rīgas Kausi 2012", kuras rīko Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību. Piedāvājam sacensībām pieteikto dalībnieku sarakstu.
Atjaunots / Last update: 04.06.2012. 13:10

Pieteikti dalībnieki / Start list

Vīrieši / Men      
Šķēpa mešana1Marcin PlenerPOL   
Javelin Throw2Intars IsejevsLAT   
 3Jiannis SmaliosSWE   
 4Aivaras NekrosasLTU   
 5Ainars KovalsLAT   
 6Bjorn BlommerdeNED   
 7Rolands StrobindersLAT   
 8Kim AmbSWE   
 9Marcin KrukowskiPOL   
 10Zigismunds SirmaisLAT   
 11Lukasz GrzeszczukPOL   
 12Eriks RagsLAT   
       
Lodes grūšana1Egons LacisLAT   
Shot Put2Arnis ZvirinsLAT   
 3Odinn Björn  ThorsteinssonISL   
 4Edgars KononovsLAT   
 5Maksim Afonin RUS   
 6Maris UrtansLAT   
       
100m A1Nikita PankinsLAT   
 2Khorava BachanaGEO   
 3Elvijs MisansLAT   
 4Ronalds ArajsLAT   
 5Rytas SakalauskasLTU   
 6Alberto Boretti ITA   
 7Janis MezitisLAT   
 8Sandis SabajevsLAT   
       
100m B1     
 2Roberts VidzusLAT   
 3Mikk TalseppEST   
 4Jurgis KarulisLAT   
 5Vladimirs MihailovsLAT   
 6Rihards ParandjuksLAT   
 7Rait VeesaluEST   
 8Reinis KreipansLAT   
       
Tāllēkšana1Maris GreninsLAT   
Long Jump2Janis JansonsLAT   
 3Darius AucinaLTU   
 4Dmitro AstrouvskiBLR   
 5Nikita PankinsLAT   
 6Marius RudysLTU   
 7Janis LeitisLAT   
 8Pavel KaravajevRUS   
 9Artem Shpytko UKR   
 10Elvijs MisansLAT   
 11Sergey Mikhailovskiy   RUS   
       
Augstlēkšana1Janis VaivodsLAT   
High Jump2Karl LumiEST   
 3Artjom NaumovichBLR   
 4Janis VanagsLAT   
 5Semen Pozdnyakov RUS   
 6Andrei ChurylaBLR   
 7Artom ZaicevBLR   
 8Normunds PupolsLAT   
 9Yurij KrymarenkoUKR   
 10Danil TsyplakovRUS   
       
400m1Andrejs RomanivsLAT   
 2Ritvar TippEST   
 3Martins ZacestsLAT   
 4Janis BaltussLAT   
 5Evgeny KhohlovRUS   
 6Zilbershtein Endrik GEO   
 7Mart SoessonEST   
 8Renars StepinsLAT   
 WLVladislavs ProsmickisLAT   
 WLMikk TalseppEST   
       
800m1Keio KitsEST   
 2Artom LogishBLR   
 3Oskars BormanisLAT   
 4Gideon KipngetichKEN   
 5Pauls ArentsLAT   
 6Risto VnsasteEST   
 6Raimond VallerEST   
 7Juris ZilversLAT   
 7Rauno LaumetsEST   
 8Andi NootEST   
 8Rihards KaulinsLAT   
       
110mb1David IlarianiGEO   
110m/H2Sergiy KanapaikoUKR   
 3Ranno TasaneEST   
 4Karlis DaubeLAT   
 5Devarti SamueleITA   
 6Maris GreninsLAT   
 7Rauno KirschbaumEST   
 8Maksims SemjonovsLAT   
       
3000m1Andrey GrechnoyBLR   
 2Ugis JocisLAT   
 3Argo JoessoEST   
 4Jan OiglaneEST   
 5Ralfs KromulisLAT   
 6Janis GirgensonsLAT   
 7Mareks MikiskoLAT   
       
4x100m B2IK Auseklis    
 3SS Arkādija    
 4Daugavpils BJSS    
 5Bauska    
 6Zilupes vidusskola    
 7Kuldīga    
       
4x100m 2ESTONIA U'20    
 3LATVIA U'20    
 4LATVIA    
 5LITHUANIA    
 6ITALIA    
 7GEORGIA    
       
100m speciālais 1Martins VizulisLAT   
B12Modestas GrauslysLTU   
 3Sigita MarkevicieneLTU   
B2/ B31Osvaldas BareikisLTU   
 2Edgars KlavinsLAT   
 3Konstantins MesalkinsLAT   
 4Gluosne NorkuteLTU   
 5Raivis HibšmanisLAT   
 6Deividas TilindisLTU   
Sievietes / Women     
Šķēpa mešana1Gundega GrivaLAT   
Javelin Throw2Katrina SirmaLAT   
 3Marina NovikBLR   
 4Sinta Ozolina- KovalaLAT   
 5Indra JakubaititeLTU   
 6Asdis HjalmsdottirISL   
 7Lina MuzeLAT   
 8Madara PalameikaLAT   
       
Tāllēkšana1Sofia KorfLTU   
Long Jump2Sofia SadeharjuFIN   
 3Oksana ZhukovskayaRUS   
 4Laura IkaunieceLAT   
 5Matilda BogdanoffFIN   
 6Yulia TarasovaUZB   
 7Marina BucheljnikovaRUS   
 8Lauma GrivaLAT   
 9Anna NazarovaRUS   
 10Aiga GrabusteLAT   
 11Ekaterina Khalutina RUS   
       
100mb2Ekaterina Gubina RUS   
100m/H3Katsiaryna PaplauskayaBLR   
 4Olga SamoilovaRUS   
 5Aiga GrabusteLAT   
 6Jekaterina GalitskayaRUS   
 7Laura IkaunieceLAT   
 8Matilda BogdanoffFIN   
       
100m A1Jasmin ShowlahFIN   
 2Sofia KorfLTU   
 3Dane MustEST   
 4Jekaterina CekeleLAT   
 5Mariya Shmidova  UKR   
 6Marlena ReimaneLAT   
 7Yekaterina Kondratyeva RUS   
 8Gunta Latiseva-CudareLAT   
       
100m B1Lelde KruminaLAT   
 2Aurika GavrilovaLAT   
 3Diana DaktereLAT   
 4Grieta KlavinaLAT   
 5Ieva VitolaLAT   
 6Anna Paula AuzinaLAT   
 7Elfa MisaneLAT   
 8Anete VeinbergaLAT   
       
400m2Inese NagleLAT   
 3Gunta Latiseva CudareLAT   
 4Julija JurenijaBLR   
 5Sanna Aaltonen FIN   
 6Dane MustEST   
 7Liva RubezeLAT   
 WLJulija RjazanovaLAT   
 WLTatiana AndrianovaRUS   
 WLJulija GapakaLAT   
       
4x100m B1SS Arkādija    
 2IK Auseklis    
 3Daugavpils BJSS    
 4Bauska    
 5Kuldīgas SS    
 6Zilupes vidusskola    
 7Saldus    
 8Valmieras BJSS    
       
4x100m 3LATVIA 1    
 4FINLAND    
 5LATVIA 2    

WL - waiting list / gaidīšanas sarakstā

     [+] [-]

, 2012-06-01 11:50, pirms 7 gadiem
A kas ar Ēriku Ragu?

     [+] [-]

, 2012-06-01 15:39, pirms 7 gadiem
Ēriks gatavo gājienu ar zirdziņu .Izšaut mēnesi pirms olimpiādes un aizbraukt kā trešajam uz Londonu!!!