Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource405), Fid:1668, Did:0, useCase: 0

Rīgas Kausi 2014 - Apstiprinātie dalībnieki / Approved participants

Rīgas Kausi 2014 - Apstiprinātie dalībnieki / Approved participants
Foto: Juris Bērziņš-Soms

Publicējam apstiprināto dalībnieku sarakstu.28.05. plkst. 20.00

Apstiprināto dalībnieku saraksts / Approved participants

28.05. plkst. 20.00.

 

NrAthletePRCountyLane/ Order NrAthletePRCountryLane/ Order
100m B skrējiens  100m 
    1 97Olena Parneta 11.67UKR1
128Kristaps Zudins11.20LAT2 95Grieta Klavina12.36LAT2
47Luke Giblin10.76GBR3 100Cleo VanBuren11.34USA3
127Reinis Kreipans10.77LAT4 99Lina Grincikaite11.19LTU4
118Vladimirs Mihailovs10.85LAT5 98Yulia Chermoshanskaya 11.30RUS5
25Rhys Knapman10.90GBR6 101Ashleigh Nelson 11.33GBR6
84Jurgis Karulis10.91LAT7 102Ksenija Balta11.47EST7
83Martins Ralle10.96LAT8 136Diana Daktere12.55LAT8
           
100m A skrējiens  200m 
13Daniel Garderiner 10.65GBR1 97Olena Parneta  UKR1
85Janis Mezitis10.59LAT2 101Ashleigh Nelson 23.25GBR2
69Luke Fagan 10.21GBR3 99Lina Grincikaite23.33LTU3
110Rytis Sakalauskas10.14LTU4 15Gunta Latiseva-Cudare24.24LAT4
103Mickey Grimes9.99USA5 98Yulia Chermoshanskaya 22.57RUS5
119Aidan Syers 10.32GBR6 100Cleo VanBuren23.61USA6
86Sandis Sabajevs10.55LAT7 102Ksenija Balta23.05EST7
34Lee Maclaughlin10.64GBR8 96Anna Paula Auzina25.56LAT8
           
200m B skrējiens  400m 
    1 104Ilze Vitola59.21LAT2
19Arturs Sokolovs22.85LAT2 109Egle Balciunaite53.43LTU3
20Juris Jegorovs22.41LAT3 105Aleksandra Fedoriva-Shpaer 51.81iRUS4
47Luke Giblin21.56GBR4 15Gunta Latiseva-Cudare52.76LAT5
17Martins Zacests22.07LAT5 106Anna Oreshkina 53.11RUS6
34Lee Maclaughlin21.62GBR6 147Monika Szczesna POL7
137Callum Giles21.90GBR7 107Chloe Lambert 55.71GBR8
18Kristers Kalnins22.75LAT8      
      1500m 
200m A skrējiens  112Elizabete Priekule 4:59.21LAT1
25Rhys Knapman21.53GBR1 117Birgit Pihelgas4:40.15EST2
118Vladimirs Mihailovs22.04LAT2 115Melissa Courtney4:14.82GBR3
23Karol Zalewski20.41POL3 111Jelena Abele4:21.47LAT4
22Christian Malcolm 20.08GBR4 114Anna Petrova 4:19.47RUS5
103Mickey Grimes20.31USA5 116Volha Rulevich 4:23.11 iBLR6
69Luke Fagan 20.60GBR6      
85Janis Mezitis21.35LAT7 Long Jump 
21Jordan Kirby Polidore 20.77GBR8 126Triin Eerme6.02EST1
      139Krista Zubova5.93LAT2
400m/barjeras  124Margaryta Tvirdokhlib6.80UKR3
27Girts Dubinskis54.02LAT1 6Aiga Grabuste6.65LAT4
32Steven Garrett 51.95GBR2 123Jaana Sievilainen 6.44FIN5
31Patryk Dobek  50.67POL3 9Lauma Griva6.86LAT6
28Janis Baltuss51.54LAT4 122Gillian Cooke6.43GBR7
29Vladislavs Prosmickis51.74LAT5 140Kaia Soosaar6.22EST8
30Maksimvs Semjonovs51.81LAT6 120Mara Griva6.59LAT9
26Andrejs Romanivs52.98LAT7 121Dace Dreimane5.86LAT10
148Daniel Danilenko51.99UKR8      
      Javelin 
800m   142Simona Dobilaite 52.83LTU1
41Ville Lampinen1:50.06FIN1 129Gundega Griva57.32LAT2
44Raimond Valler1:51.06EST1 134Nora Aida Bicet 63.32ESP3
42James Bowness1:48.67GBR2 130Katrina Sirma55.78LAT4
40Aarne Nirk1:51.94EST2 141Liveta Jasiunaite 56.10LTU5
38Joseph Maynard1:48.17GBR3 3Madara Palameika64.51LAT6
36Kristaps Valters1:49.64LAT3 133Tatsiana Khaladovich 59.37BLR7
16Pauls Arents1:48.74LAT4 131Anete Kocina53.08LAT8
14Renars Stepins1:48.80LAT5 135Marharyta Dorozhon62.01UKR9
45Dennis Kruger1:46.92GER6 8Sinta Ozolina-Kovala64.38LAT10
39Stanislav Maslov 1:48.0UKR7      
37Oskars Bormanis1:49.86LAT7      
43Rimgaudas Morkunas1:52.78LTU8      
46Janis Razgalis1:53.32LAT8      
           
3000m        
49Alberts Blajs 8:2754LAT1      
54Said El Otmani 8:10.08MAR2      
48Kaspars Briska8:31.61LAT3      
51Krystian Zalewski8:23.31POL4      
11Dmitrijs Jurkevics7:52.05LAT5      
137Valerijs Zolnerovics8:10.20LAT6      
52Volodymyr Kyts 8:10.21UKR7      
50Dmitrijs Serjogins 8:28.16LAT8      
           
Shot Put       
67Rimantas Martisauskas18.56LTU1      
63Tomas Stanek20.39CZE2      
1Maris Urtans21.63LAT3      
64Zane Duquemin19.44GBR4      
66Thierry Kruithof16.90NED5      
62Arnis Zvirins15.96LAT6      
65Patrick Cronie19.21NED7      
68Kristo Galeta19.15EST8      
61Andrejs Samburs15.73LAT9      
           
Pole Vault       
74Veiko Kriisk5.21EST1      
70Karlis Pujats5.36LAT2      
71Jarno Kivioja5.50FIN3      
72Andrej Poljanec5.60SLO4      
10Mareks Arents5.62LAT5      
73Maksym Mazuryk 5.88UKR6      
           
Long Jump       
136Pavels Kovalovs6.70LAT1      
79Kafetien Gomis 8.24FRA2      
78Vasiliy Kopeykin 8.00RUS3      
80Elvijs Misans8.00LAT4      
13Daniel Garderiner 7.65GBR5      
81Morten Jensen8.25DEN6      
76Maris Grenins7.69LAT7      
82Taras Neledva 7.90UKR8      
77Dmitrijs Tisjackis7.12LAT9      
           
 Javelin         
88Jiannis Smalios80.77SWE1      
138Gatis Cakss73.33LAT2      
93Bobur Shokirjonov79.31UZB3      
7Vadims Vasilevskis90.73LAT4      
89Ilya  Korotkov   85.47RUS5      
94Oleksandr Nychyporchuk81.65UKR6      
4Rolands Strobinders81.68LAT7      
87Marcin Krukowski83.04POL8      
91Ivan Zaitsev85.03UZB9      
2Zigismunds Sirmais84.69LAT10      
90Lukasz Grzeszczuk 83.98POL11      
5Ainars Kovals86.64LAT12