Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource176), Fid:2528, Did:0, useCase: 0
 • Uz viņu nelika neviens...
  09.feb. Uz viņu nelika neviens...(5)
  Janvārī gaidīja kārtslēcēju Mareka Ārenta un Paula Pujāta uzvaru, cerēja uz Lauru Ikaunieci-Admidiņu un Māri Urtānu, bet laurus Vieglatlētikas prognožu spēlē (VPS) plūca skrējējs Renārs Stepiņš.
 • Startē trešā sezona
  27.jan. Startē trešā sezona
  Startējusi trešā Vieglatlētikas prognožu spēles sezona. Šogad nebūs treneru vērtējuma, sportistiem vērā tiks ņemti četru labāko mēnešu rezultāti, bet prognozētājiem būs iespēja tikt pie Latvijas izlases krekla.
 • Vieglatlētikas prognožu spēles nolikums 2016
  27.jan. Vieglatlētikas prognožu spēles nolikums 2016
  Projekta moto: Cilvēka personība ir tā, kas uzvarētāju var padarīt par zaudētāju, savukārt zaudētājs var kļūt par varoni. Uzvarai sāncenšu starpā nozīme ir tikai tad, ja tā sasniegta godīgā cīņā.
 • Pujāts sāk ar uzvaru
  14.jan. Pujāts sāk ar uzvaru
  Vieglatlētikas prognožu spēles (VPS) trešo sezonu ar uzvaru decembrī uzsācis kārtslēcējs Pauls Pujāts. Spēlē būs jaunumi, bet vairāk par tiem jau drīzumā.
 • Maratons bedrē
  06.jan. Maratons bedrē
  Ar Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētāju novembrī gargabalnieci Jeļenu Prokopčuku vienmēr sanāk interesantas sarunas. Šoreiz par to, kāpēc Ņujorkā bija smagas kājas, kā un kāpēc sportisti sauc Portugāli, kuru maratonu Prokopčuka veikusi kā zaķis un kā divos startos maratonā, ieskaitot Ņujorku, 2015. gadā izcīnītas divas uzvaras
 • Maratons kā patīkams izaicinājums
  11.dec. Maratons kā patīkams izaicinājums
  Šogad viņa ir uzvarējusi deviņos pusmaratonos un noskrējusi maratonu. Viņu zina pēc vārda, bet lielai daļai viņa ir mīkla, jo viņa nealkst publiskas uzmanības, kaut arī iestājusies rindā uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Tāpat kā Laura Ikauniece-Admidiņa, Jeļena Prokopčuka, Madara Palameika, Sinta Ozoliņa... Iepazīstieties...
 • Rudens – maratona laiks
  23.nov. Rudens – maratona laiks
  Trim sportistiem oktobrī bija pa spēkam pārsniegt 1000 punktu robežu, mērot ar IAAF vieglatlētikas disciplīnas salīdzinošajām tabulām. Pareizi darīja tie, kuri likmi lika uz gargabalniekiem, jo uzvarētājs oktobrī ir...
 • Piecas minūtes pirms finiša
  23.nov. Piecas minūtes pirms finiša
  Uzreiz divi sportacentrs.com lietotāji svinēja uzvaru Vieglatlētikas prognožu spēlē oktobrī. Gan auguste256, ganRadioH2O savāca trīs punktus, taču ar to pietika uzvarai mēnesī. Kopvērtējumā gan joprojām vadībā ir dnszns.
 • Ir notikusi zināma alošanās
  20.nov. Ir notikusi zināma alošanās
  Kad Vieglatlētikas prognožu spēlē par septembra uzvarētāju jau bija pasludināta Madara Palameika, izrādījās, ka Jeļenas Prokopčuka Ņūkāslas pusmaratonā (starp citu, 13. datumā) trešo vietu ieņēmusi nevis ar laiku 1:12,08, bet 1:11,52. Un tas nozīmē...
 • Kā zibens no skaidrām debesīm jeb Jančuks meklē sievu
  11.nov. Kā zibens no skaidrām debesīm jeb Jančuks meklē sievu
  Sezonu Madara Palameika būtībā pabeidza ar startu septembrī Dimanta līgas finālā Cīrihē. Pēc tam – atpūtas brīdis un rehabilitācija, kā arī ceļojums.
 • Auksti? Skrieniet!
  30.okt. Auksti? Skrieniet!
  Novembrī aiz loga ne vienmēr ir iedvesmojošs skats, un pasaules vieglatlētikas kalendārā tik vien atlicis kā kross, maratoni un pusmaratoni no Meksikas līdz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Uz tiem arī liekam uzsvaru.
 • Pabaidīja Špotākovu
  26.okt. Pabaidīja Špotākovu
  Septembrī pēdējos kosmētiskos darbus pirms sezonas beigām veica vairums Latvijas vieglatlētu. Labākā izrādījās šķēpa metēja Madara Palameika, kuras pīķa raidījums Dimanta līgā ļāva uzvarēt arī Vieglatlētikas prognožu spēles vērtējumā septembrī.
 • Intriga saglabājas!
  26.okt. Intriga saglabājas!
  Vieglatlētikas prognožu spēlē septembrī uzvarējasportacentrs.com lietotājs ISS, krietni uzlabojot savas pozīcijas arī kopvērtējumā. Kopvērtējumā pirms pēdējiem diviem 2015. gada sezonas mēnešiem vadībā dnszns, kuru jau varētu sveikt kā uzvarētāju, ja ne...
 • Lēks? Skries? Grūdīs? Metīs?
  30.sep. Lēks? Skries? Grūdīs? Metīs?
  Oktobris vieglatlētikā ir kā elpas ievilkšana pirms kārtējās barjeras pārvarēšanas. Lai noteiktu labākos, jāzina, kurš jau bauda atpūtu, kurš jau sācis gatavoties jaunajai sezonai, bet kam tieši oktobbris var būt karstākais sacensību mēnesis.
 • Bronzas anatomija
  29.sep. Bronzas anatomija
  Uzvaru augustā Vieglatlētikas prognožu spēlē Laurai Ikauniecei – Admidiņai nodrošināja Latvijas rekords pasaules čempionātā Pekinā. Kāds tas Latvijas labākajai daudzcīņiecei padevās, par to šajā intervijā. Aizskārām arī sacensību seriālu, kurā Laura uzvarēja jau pēc mūsu sarunas.
 • Rekords, bronza un... uzvara
  23.sep. Rekords, bronza un... uzvara
  Augusts vienkārši fantastisks sanāca septiņcīņniecei Laurai Ikauniecei – Admidiņai. Uz pasaules čempionātu aizbraukusi ar domu par labāko sešinieku, viņa izcīnīja bronzu ar jaunu Latvijas rekordu. Taču bez bronzas viņai tika arī kāda uzvara.
 • Atkal Ārents
  31.aug. Atkal Ārents
  Jūlijā kārtslēcējs Mareks Ārents arpersonisko rekordu bija labāks nekā Laura Ikauniece – Admidiņa ar Latvijas rekordu. Kā būs augustā?
 • SprintaGliemezis apsteidz visus
  22.jūl. SprintaGliemezis apsteidz visus
  Cīņa Vieglatlētikas prognožu spēlē jūnijā bija spraiga, un visi prognozētāji ietilpa 15 punktu robežās. Liekot uz kārtslēcēju Mareku Ārentu, uzvaru izdevās izcīnītsportacentrs.com lietotājam ar iesauku SprintaGliemezis
 • Kārts labāka par šķēpu?
  21.jūl. Kārts labāka par šķēpu?
  Bija laiki, kad Latvijas šķēpmetēji bija eksporta prece, kas tika pārdota labāk par jebkādiem politiķu solījumiem. Šobrīd spodrināt Latvijas vārdu augstākā ranga komercsacensībās tiek aicināta vien Madara Palameika. Tikmēr Vieglatlētikas prognožu spēlē valda kārtslēcēji. Arī jūnijā.
 • “Air Baltic” izjauca plauktiņus
  16.jūl. “Air Baltic” izjauca plauktiņus
  Likās, ka gandrīz viss ar nu jau pieckārtējo Vieglatlētikas prognožu spēles mēneša uzvarētāju Mareku Ārentu izrunāts krustām šķērsām. Tomēr nonācām arī līdz tam, kāpēc 5,65 metri ir slikts rezultāts, meklējām kārtslēkšanas nākotni Latvijā, pārspriedām kāršu cenas un transportēšanu, kā arī “Rīgas kausus” bez kārtslēkšanas...
 • lasīt vairāk