Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

No amata atkāpjas "Daugavas stadiona" pagaidu valdes loceklis Zālītis

Andrejs Siliņš

No amata atkāpjas "Daugavas stadiona" pagaidu valdes loceklis Zālītis
Guntis Zālītis. Foto: Juris Bērziņs - Soms

Izglītības un zinātnes ministrija ceturtdien saņēmusi VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”” un SIA „Tenisa centrs „Lielupe”” pagaidu valdes locekļa Gunta Zālīša iesniegumus par atkāpšanos no amata. Zālītis ir apliecinājis gatavību turpināt pildīt amata pienākumus vismaz mēnesi, kamēr netiks iecelts jauns valdes loceklis.

Lai nodrošinātu tiesību aktiem atbilstošu VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”” un SIA „Tenisa centrs „Lielupe”” pārvaldību un kapitālsabiedrību institūciju rīcībspēju, pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 31.panta astotās daļas 2.punktu, tuvākā mēneša laikā abās kapitālsabiedrībās plānots iecelt pagaidu valdes locekli, kurš atbilst šo amatu ieņemšanai nepieciešamajiem profesionalitātes un kompetences kritērijiem.

Vienlaikus Izglītības un zinātnes ministrija šobrīd vērtē jautājumu par sporta nozares kapitālsabiedrību pārvaldību un pēc attiecīga izvērtējuma pabeigšanas tiks lemts par valdes locekļa nominācijas procesa uzsākšanu un atklāta konkursa izsludināšanu.

Valsts kapitāla daļu turētāja pārstāvis, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks – Sporta departamenta direktors Edgars Severs izteicis pateicību Zālītim par ieguldījumu VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”” un SIA „Tenisa centrs „Lielupe”” darbības nodrošināšanā un sporta nozarei nozīmīgu sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanā.

Izmantotie resursi:
https://lvportals.lv/

     [+] [-]

, 2020-04-30 20:57, pirms 4 nedēļām
jūt, ka hokeja halli neuzcels? to Latvijā nepiedotu..

     [+] [-]

, 2020-05-01 00:07, pirms 4 nedēļām
Daniel rakstīja: jūt, ka hokeja halli neuzcels? to Latvijā nepiedotu..
Hokeja halle nav pirmaa vieta neizdarito darbu saraksta. Un baigi neliekas, ka Zalitim kautkas uztrauc iznemot savu pasa personiba, ja tomer kludos tad padalaties...