Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Ieplānota vismaz divu nedēļu pauze starp PČ un EČ telpu vieglatlētikā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ieplānota vismaz divu nedēļu pauze starp PČ un EČ telpu vieglatlētikā
Aizsardzība pret koronvīrusu Āzijā. Foto: AFP/Scanpix

Pauze starp 2021. gada 5.-7. marta Eiropas meistarsacīkstēm un nupat pārcelto ziemas pasaules čempionātu būs vismaz divas nedēļas. Vieglatlētiem tā varētu būt jauna pieredze, ja mēģinās startēt abos.

Kā jau ziņots, pasaules vieglatlētikas vadība vakar informēja, ka koronvīrusa dēļ Ķīnas pilsētā Naņdzjinā ieplānotais 2020. gada 13.-15. marta ziemas pasaules čempionāts tiek pārcelts uz nākamo gadu. Šo lēmumu ietekmēja arī sportistu paustā vēlme, vēl tikai jātiek skaidrībā par datumiem. Polijas pilsētā Toruņā nozīmētais ziemas Eiropas čempionāts risināsies 2021. gada 5.-7. martā.

Ja vieglatlēti mēģinās startēt abos, tā varētu būt jauna pieredze. "Pirms lēmuma pieņemšanas konsultējos ar [pasaules vieglatlētikas vadītāju] Sebastianu Ko. Mēs vienojāmies par vismaz divām nedēļām starp 2021. gada Eiropas čempionātu un pasaules čempionātu, lai atlētiem būtu labākas iespējas piedalīties abos," atklāj Eiropas vieglatlētikas vadītājs Sveins Arne Hansens.

Atgādinām, ka koronvīruss visvairāk apdraud Ķīnas pilsētu Uhaņu, kas atrodas Ķīnas mērogiem salīdzinoši netālu no vieglatlētu noskatītās Naņdzjinas. Minētais vīruss sāk izplatīties arī citviet, tostarp ārvalstīs.

Izmantotie resursi:
european-athletics.org