Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

LVS pārstāvis: "Rastorgujevam būs sīva konkurence LČ vieglatlētikā"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

LVS pārstāvis: "Rastorgujevam būs sīva konkurence LČ vieglatlētikā"
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Mārtiņš Zilgalvis, F64

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) sporta direktors Kaspars Gabaliņš-Briška, viesojoties LTV raidījumā "Rīta Panorāma", atzina, ka mūsu biatlonista Andreja Rastorgujeva piedalīšanās vieglatlētikas valsts čempionātam dos "odziņu" un lielāku publicitāti.

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs pirmoreiz piedalīsies Latvijas čempionātā vieglatlētikā. 3000m viņš vēlas noskriet ātrāk nekā deviņās minūtēs. "Apsveicams lēmums Andrejam piedalīties Latvijas čempionātā vieglatlētikā. Mēs to atbalstām. Viņš ir "top" klases sportists. Domāju, ka deviņas minūtes Andrejam ir sasniedzama robeža, bet viņam noteikti būs ļoti sīva konkurence, jo ir pieteikti vairāki mūsu vadošie vieglatlēti, tostarp Latvijas rekordists telpās Uģis Jocis. Nu, paskatīsimies! Tāpēc visiem jāatnāk un jāredz tas klātienē," saka LVS pārstāvis.

No vieglatlētikas mēdz pāriet uz citiem sporta veidiem, nevis cita sporta veida pārstāvis mēģina startēt vieglatlētikas valsts čempionātā. "Tiešām tas nav biežs gadījums. Vieglatlētikas valsts čempionātā gluži katrs nevar piedalīties, ir noteikti kritēriji. Bet tas ir tiešām apsveicams lēmums, tas šim pasākumam dod tādu "odziņu" un viennozīmīgi arī publicitāti," atzīst sporta direktors.

LTV piektdienas vakara sporta ziņās Andrejs Rastorgujevs atklāja, ka 3000 metros viņa laiki "grozās" ap 9:05, 9:06 un 9:10, taču tagad spēcīgā konkurencē vajadzētu beidzot noskriet ātrāk nekā deviņās minūtēs. Ja minētais mērķis tiks sasniegts, tad mūsu biatlona flagmanis varētu nokļūt uz pjedestāla vai tuvu tam, jo starp 14 pieteiktajiem dalībniekiem ātrāk par deviņām minūtēm skrējuši vien daži atlēti - šogad tikai Uģis Jocis (8:09.99), Artūrs Niklāvs Medveds (8:42.68) un Salvis Gruševs (8:53.76).

"Šajā nedēļas nogalē mums ir Latvijas vieglatlētikas sezonas kulminācija, kur noskaidrosim visus labākos un dalīsim godalgas. Gandrīz visi mūsu labākie būs ierindā. Nebūs dažu, kuri gatavojas pasaules čempionātam, un mūsu izcilā vesera metēja Laura Igaune šobrīd atrodas ASV," informē Kaspars Gabaliņš-Briška.

Dažās disciplīnās ir lielāka konkurence, bet citās mazāka. "Latvijas čempionātā būs ļoti sīva konkurence šķēpmešanā - gan vīriešiem, gan sievietēm. Ir veidi, kur mums nav tik stipra konkurence, bet tas atkarīgs no infrastruktūras un tradīcijām. Bet kopumā mēs strādājam pie visām disciplīnām un mēģinām attīstīt, lai tiktu noklāti visi segmenti."

Nedēļas nogale Ogrē karsta: 27-30 grādi. "Viennozīmīgi laikapstākļi ir nozīmīgs faktors. Vējš, lietus, karstums. Šoreiz būs silti, lietu nesola. Lielākajai daļai tie būs pateicīgi apstākļi, īpaši īsākās distancēs un lēkšanās. Tie nebūs tik pateicīgi laikapstākļi izturības veidos, bet 27 grādi vēl nav tas karstums, lai baidītos par cilvēka veselību," norāda LVS funkcionārs.

27. un 28. jūlija Sportacentrs.com televīzijas translētais Latvijas čempionāts vieglatlētikā notiks Ogres stadionā. Intriģējošais 3000m skrējiens ieplānots 28. jūlijā pkst. 13.25 [programma].

Izmantotie resursi:
LTV raidījums "Rīta Panorāma"

     [+] [-]

, 2019-07-27 18:54, pirms pusgada
Šis citāts no raksta teksta, ir nepārspējama anekdote:" Vieglatlētikas valsts čempionātā gluži katrs nevar piedalīties, ir noteikti kritēriji. Bet tas ir tiešām apsveicams lēmums, tas šim pasākumam dod tādu "odziņu" un viennozīmīgi arī publicitāti," atzīst sporta direktors."
Aplūkojiet rezultātus vidējās un garajās distancēs, un paši par to pārliecināsieties. Baigais "humora vecis " ir šis sporta direktors. Starp citu bijušais gargabalnieks.

     [+] [-]

, 2019-07-27 19:53, pirms pusgada
Paskatījos sestdienas sacīkstes un sapratu ka visas cerības paliek uz Rastorgujevu...

Vaičule pirmajā finālā noskrien uz 53.66 un smaida, jo saprot ka atlikušajos trīs finālos kolēģes būs vēl lēnākas, tātad zelts jau kabatā!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-27 20:03, pirms pusgada
Krievijas čempionātā starptautiskajām sacīkstēm nepielaistā Krivošapka nupat noskrēja uz 51.25 un atzinās ka nezināja par olimpisko normatīvu 51.35.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-28 07:47, pirms pusgada
Zināma interese par šodienas skrejienu ir. Zelts Jocim, sudrabs Medvedim. Andrejs Rastorgujevs ar Salvi Gruševu cīnīsies par bronzu. Es par Andreju!

     [+] [-]

, 2019-07-28 10:22, pirms pusgada
Zemnieks_prim rakstīja: Zināma interese par šodienas skrejienu ir. Zelts Jocim, sudrabs Medvedim. Andrejs Rastorgujevs ar Salvi Gruševu cīnīsies par bronzu. Es par Andreju!
Skrien jau arī citi, kas var cīnities par medaļām.