Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Serjogins un Marhele uzvar Rēzeknes pusmaratonā

Serjogins un Marhele uzvar Rēzeknes pusmaratonā
Ilona Marhele PČ maratona finišā
Foto: Juris Bērziņš Soms/LVS

LETA. Dmitrijs Serjogins un Ilona Marhele svētdien guva uzvaru sezonas trešajā ""Bigbank" Skrien Latvija" posmā - Rēzeknes pusmaratonā.

Vīriešu konkurencē Serjogins finišu sasniedza pēc vienas stundas, astoņām minūtēm un 37 sekundēm. Viņš par trīs minūtēm un 23 sekundēm apsteidza Kristapu Vēju-Āboliņu, bet vēl 29 sekundes lēnāks bija Kristaps Bērziņš.

Pirmajos divos seriāla posmos - Liepājas un Daugavpils pusmaratonos - uzvarēja Jānis Girgensons, kurš Rēzeknē neskrēja.

Savukārt dāmām ātrākā bija Marhele, kura finišēja pēc vienas stundas, 21 minūtes un 39 sekundēm. Viņa par vairāk kā sešām minūtēm apsteidza Kitiju Valteri, kamēr trešā bija Inga Zālīte. Marhele uzvarēja arī iepriekšējā posmā Daugavpilī.

Tikmēr desmit kilometru skrējienā, finišu sasniegdams pēc 35 minūtēm un 18 sekundēm, uzvarēja Reinis Hartmanis, kurš par 36 sekundēm apsteidza Anatoliju Macuku. Trešais savukārt bija Jānis Mežiels.

Sievietēm šajā pašā distancē uzvaru guva Karīna Helmane-Soročenkova, kura finišēja pēc 40 minūtēm un 38 sekundēm, par 36 sekundēm pārspējot Līgu Girgensoni, bet bija Guna Ģērmane.

Visbeidzot piecu kilometru skrējienā uzvaru guva Artūrs Niklāvs Medveds, bet dāmām ātrākā bija Gunta Holštroma.

Šogad "Skrien Latvija" kalendārā ir astoņi posmi, no kuriem nākamais jūnija vidū notiks Ventspilī.

Izmantotie resursi:
LETA

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-05-27 16:50, pirms 8 mēnešiem
Ar uzvārdu Vējš tomēr ir jāskrien ātrāk!

     [+] [-]

, 2018-05-27 20:28, pirms 8 mēnešiem
народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки. Вот здесь я о нем и вычитал--- Блог Домашнего качка