Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Vesera metējs Sokolovs trīsdesmito reizi kļuvis par Latvijas čempionu

Vesera metējs Sokolovs trīsdesmito reizi kļuvis par Latvijas čempionu
Foto: Romāns Kokšarovs, "Sporta Avīze"

Pieredzējušais vesera metējs Igors Sokolovs svētdien 43 gadu vecumā trīsdesmito reizi kļuvis par Latvijas čempionu.

Sokolovs bija labākais Salaspilī notikušajā Latvijas ziemas čempionātā, kurā meta 65,96 metrus tālu. Zīmīgi, ka Sokolovs uzvarējis visos 14 notikušajos Latvijas ziemas čempionātos vesera mešanā.

Savukārt kopā ar vasaras čempionātiem Sokolovs valsts zelta medaļu saņēmis jau 30. reizi.

Svētdien otro vietu ar 61,36 metriem ieņēma Sokolova mūžīgais konkurents Ainārs Vaičulens, kurš ziemā tika jau pie vienpadsmitās sudraba medaļas, bet kopā Latvijas čempionātos viņam tagad ir jau 20 otrās vietas.

Tikmēr bronzu izcīnījis Andrejs Pavļenkovs, kurš svētdien meta 57,18 metrus tālu.

Dāmām sacensībās bija viena sportiste, Martai Šabovičai rīku aizmetot 37,20 metrus.

Vēl U20 grupā junioriem par Latvijas čempioniem kļuva Edvards Kolidzejs un Kristīne Iščerjakova, starp U18 jauniešiem to pašu paveica Makars Korotkovs un Laura Feldmane, kamēr U16 ieskaitē labākie bija Viktors Žeikars un Elva Vestarta.

Pagājušajā nedēļā Latvijas čempiona titulus noskaidroja šķēpmetēji, kur sacensības notika tikai junioriem (U20) un jauniešiem (U18 un U16). Tur meitenēm par čempionēm kļuva Signe Vilhovika, Ieva Anna Stepiņa un Elva Vestarta, bet starp puišiem aizpērnā gada Eiropas jauniešu čempionāta bronzas medaļas laureāts Matīss Velps, Dāvis Krauklis un Ričards Daniels Tomass.

Ceturtdien, 29.martā Latvijas čempionus Murjāņos noskaidros arī diska metēji.