Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Pistoriusa cietumsodu par draudzenes slepkavību palielina vairāk nekā divas reizes

Pistoriusa cietumsodu par draudzenes slepkavību palielina vairāk nekā divas reizes
Oskars Pistoriuss
Foto: Reuters/Scanpix

Dienvidāfrikas Augstākā apelācijas tiesa atzina, ka dienvidafrikāņu skrējējam Oskaram Pistoriusam piespriestais sešu gadu cietumsods par slepkavību ir šokējoši saudzīgs, un to palielināja vairāk nekā divas reizes.

Pistoriuss sodīts ar 15 gadiem cietumā, kas Dienvidāfrikā ir minimālais rekomendētais termiņš par slepkavību. Tiesa gan, no šā cietumsoda atņemts jau izciestais periods, tādējādi reāli Pistoriusam tika piespriests 13 gadus un piecus mēnešus ilgs cietumsods. Pats apsūdzētais nebija klātienē, lai uzklausītu tiesas lēmumu.

Pistoriuss, kuram aizvakar apritēja 31 gads, sodīts par noziegumu 2013. gada februārī, kad viņš, caur tualetes durvīm raidot četrus šāvienus, nonāvēja savu draudzeni Rēvu Stēnkampu. Pistoriuss, kurš taisnojās, ka savu draudzeni noturējis par laupītāju, sākotnēji tika atzīts par vainīgu nogalināšanā bez iepriekšēja nodoma un saņēma piecus gadus cietumā. Tomēr 2015. gada decembrī Apelāciju tiesa mainīja spriedumu un atzina viņu par vainīgu slepkavībā. Pusgadu vēlāk Pistoriusam tika piespriesti seši gadi cietumā.

Pistoriusam ir amputētas kājas, skriešanas sacensībās viņš startēja ar īpašu protēžu palīdzību. 2012. gada 4. augustā viņš kļuva par pirmo sportistu, kurš ar amputētu ķermeņa daļu startējis olimpiskajās spēlēs. Londonas olimpiādē viņš iekļuva 400 m pusfinālā, bet 4x400 m stafetē skrēja pat finālā. Noslēguma ceremonijā Pistoriuss bija Dienvidāfrikas Republikas karognesējs. Viņš ir arī seškārtējais paralimpisko spēļu čempions.

Izmantotie resursi:
Oscar Pistorius jail term for killing Reeva...
Oscar Pistorius sentence extended to 13 years...
Oscar Pistorius jail term increased from six to...

     [+] [-]

, 2017-11-24 11:35, pirms 11 mēnešiem
Vot i varē cietumā pi6ties!

  +9 [+] [-]

, 2017-11-24 12:54, pirms 11 mēnešiem
Tev amputē abas kājas, tu kļūsti par olimpisko čempionu, tu novāc savu draudzeni un dabū 15 gadus cietumā. Tādā secībā. Vienkārši nereāls filmas cienīgs dzīvesstāsts

  +2 [+] [-]

, 2017-11-24 13:19, pirms 11 mēnešiem
dumbris rakstīja: Tev amputē abas kājas, tu kļūsti par olimpisko čempionu, tu novāc savu draudzeni un dabū 15 gadus cietumā. Tādā secībā. Vienkārši nereāls filmas cienīgs dzīvesstāsts
Filma būtu maķenīt labāka no otra gala un ar nelielām izmaiņām - nepatiesi tiec notiesāts par savas draudzenes novākšanu, dabū 15 gadus cietumā, zaudē kājas, iznāc no cietuma un uzvari olimpiādē (aptuveni 35-40 gadu vecumā). Var vēl iestarpināt, ka tiek no ieslodzījuma atbrīvots priekšlaicīgi par labu uzvedību. Citādi uzvara olimpiādē būtu diezgan nereāla.

Bet īstais variants arī ir tīri labs.

  +2 [+] [-]

, 2017-11-24 14:14, pirms 11 mēnešiem
Nemaz tik īpašs Pistoriuss nav. 1904. gadā pirmajās olimpiskajās spēlēs vingrošanā (!!!) trīs zelta medaļas (!!!) un vēl divas sudraba un vienu bronzas medaļu izcīnīja vīrs ar koka (nevis oglekļa šķiedru) kāju: https://en.wikipedia.org/wiki/Georg...

Tolaik paralimpisko spēļu nebija kā tādu. Bet sporta vēsturē Pistoriuss bija pēc skaita desmitais vīrs, kas startējis gan olimpiskajās, gan paralimpiskajās spēlēs. Paskaties, daudzi no viņiem ir bijuši olimpieši ratiņkrēslos:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_...

     [+] [-]

, 2017-11-24 16:30, pirms 11 mēnešiem
Žēl smuka soska bija !!!!

     [+] [-]

, 2017-11-24 17:37, pirms 11 mēnešiem
Vot tas ir ritīgs pistorius.

     [+] [-]

, 2017-11-24 18:04, pirms 11 mēnešiem
Ritīgs pistoliuss...😎

     [+] [-]

, 2017-12-13 11:07, pirms 10 mēnešiem
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj veikt aizdevumu no summas, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies

Tev jābūt autorizētam,