Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Soļotājs Rumbenieks izpilda EČ normatīvu 50 kilometru distancē

Soļotājs Rumbenieks izpilda EČ normatīvu 50 kilometru distancē
Arnis Rumbenieks Dudincē

Latvijas soļotājs Arnis Rumbenieks sestdien Slovākijas pilsētā Dudincē notikušajās tradicionālajās soļošanas sacensībās izpildīja šī gada Eiropas čempionāta normatīvu 50 kilometru distancē.

Rumbenieks, kurš sacensību apritē atgriezies pēc gada pārtraukuma, guva piekto vietu, finišējot pēc četrām stundām un sešām sekundēm. Šī gada Eiropas meistarsacīkšu normatīvs ir četras stundas un astoņas minūtes, līdz ar to tika droši pārspēts.

Šis bija Rumbenieka otrais labākais rezultāts karjerā 50 kilometros, jo pirms desmit gadiem viņš garo distanci bija spējis nosoļot trijās stundās, 58 minūtēs un 25 sekundēs.

Tikmēr sacensībās sievietēm 20 kilometros ceturto vietu guva Agnese Pastare, kuras rezultāts bija stunda, 37 minūtes un 47 sekundes, kas par 47 sekundēm atpalika no kontinenta meistarsacīkšu normatīva.

Savukārt vīriem 20 kilometros pēdējā, sestajā, vietā palika Edgars Gjačs - stunda, 40 minūtes un 43 sekundes.