Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Skrējēji Višķers un Serjogins labo personīgos rekordus pasaules čempionātā pusmaratonā

Skrējēji Višķers un Serjogins labo personīgos rekordus pasaules čempionātā pusmaratonā
Jānis Višķers
Foto: Gints Ivuškāns/F64

Latvijas skrējēji Jānis Višķers un Dmitrijs Serjogins sestdien Valensijā pasaules čempionātā pusmaratonā laboja personīgos rekordus, tomēr tas neļāva tikt augstāk par pirmā simta beigām un otrā simtnieka sākumu.

Vīru sacensībās triumfēja kenijietis Džefrijs Kipsangs Kamworors, kurš finišēja pēc stundas un divām sekundēm, par 20 sekundēm apsteidzot Kenijā dzimušo Bahreinas pārstāvi Abrahamu Naibeju Čerobenu, bet vēl deviņas sekundes vēlāk finišēja Eritrejas skrējējs Ārons Kifle.

Tikmēr Višķers bija 97. vietā, finišu sasniedzot pēc stundas, sešām minūtēm un 11 sekundēm, kamēr Serjogins finišēja vēl pēc deviņām sekundēm un ierindojās 102. pozīcijā starp 152 finišu sasniegušajiem skrējējiem.

Višķers savu personīgo rekordu laboja par 39 sekundēm, kamēr Serjogins par deviņām sekundēm.

Savukārt dāmām Latviju pārstāvēja Ilona Marhele, kura ar rezultātu stunda, 17 minūtes un 51 sekunde bija 88. pozīcijā starp 117 finišējušajām skrējējām. Viņa no personīgā rekorda atpalika par nepilnām divām minūtēm.

Dāmām sacensībās etiopiete Netsaneta Gudeta Kebede, kura finišu sasniedza pēc stundas, sešām minūtēm un 11 sekundēm, uzrādot pasaules rekordu sacensībās, kurās skrien tikai sievietes. Pārējās vietas uz goda pjedestāla aizņēma kenijietes Džoisilina Džepkosgeja un Paulīna Kaveke Kamulu.

     [+] [-]

, 2018-03-24 22:11, pirms 10 mēnešiem
Rezultāti ir nenormāli! Un tie Kenijiešibpatiešām ir citplanētieši

     [+] [-]

, 2018-03-24 22:42, pirms 10 mēnešiem
Serjoginam dalīta pirmā vieta sieviešu ieskaitē (vienāds rezultāts ar kenijieti).

     [+] [-]

, 2018-03-25 09:53, pirms 10 mēnešiem
>> Višķers savu personīgo rekordu laboja par 39 sekundēm, kamēr Serjogins par deviņām sekundēm.

Kaut kā jums matemātika klibo. Višķers par 18, Serjogins par 9.

Un vēl, dīvaini ka rakstā nav pieminēts ka Kamwororam tas jau trešais zelts.