Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Latvietis mēģinās pārspēt Ginesa rekordu skriešanā uz trenažiera

Latvietis mēģinās pārspēt Ginesa rekordu skriešanā uz trenažiera

Edgars Simanovičs
Publicitātes foto

Vieglatlētikas sezona 2017

Latvijas garo distanču skrējējs Edgars Simanovičs ir pieņēmis izaicinājumu un šī gada 24. septembrī t/p “Alfa” lūkos pārspēt Ginesa pasaules rekordu 12 stundu skriešanā uz trenažiera.

“Cilvēki arvien vairāk interesējas par sportu un ir atvērti izaicinājumiem. Lepojamies, ka tieši t/p “Alfa” uzņems un atbalstīs Edgaru ceļā uz Ginesa pasaules rekordu. Aicinu ikvienu izbrīvēt svētdienu, lai individuāli vai ģimenes lokā atbalstītu sportistu klātienē, jo šādi notikumi iedvesmo, kā arī pierāda to, ka ar apņemšanos un neatlaidīgu darbu var sasniegt augstus mērķus.” teic t/p “Alfa” vadītāja Irīna Toropova.

Lai paveiktu šķietami neiespējamo, Edgaram Simanovičam 12 stundu laikā uz skrejceliņa jānoskrien 143,84 km distance, tādējādi pārspējot līdzšinējo rekordu, kas pieder ASV sporta entuziastam, vairāku maratonu, triatlonu un 100 jūdžu ultramaratonu dalībniekam Ronijam Delzeram. Arī mūsu sportistam sarežģīti garo distanču skrējieni nav nekas jauns, jo 2016. gadā pieveikts Spartatlons – distance no Grieķijas līdz Spartai –, kas ir viens no pasaules grūtākajiem skrējieniem.

Sagatavošanās procesu Edgars uzsācis savlaicīgi. Intensīvi treniņi notiek jau kopš šī gada janvāra gan sporta zālē, gan pilsētas ielās, neraugoties uz nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Aizvadīta arī treniņnometne Tatru kalnos. Par psiholoģisko gatavību Edgars saka: “90% ir galvā un pārējie 10% arī ir galvā. Ir ieguldīts milzīgs darbs un pieveikta cīņa ar sevi. Esmu gatavs!”

Pasākuma organizatori aicina ikvienu interesentu ierasties un atbalstīt mūsu sportistu 24. septembrī laikā no plkst. 10.00 līdz 20.00 t/p “Alfa” 2. stāvā pie informācijas centra.

Informāciju sagatavoja:
Ginta Martini
Nords Porter Novelli projektu vadītāja

     [+] [-]

, 2017-09-21 18:00, pirms 10 mēnešiem
Viens no lielākiem ienaidniekiem varētu būt garlaicība! Tādēļ viss atkarīgs no mums- iespējamajiem izklaidētājiem Lai viss izdodas!

     [+] [-]

, 2017-09-21 20:15, pirms 10 mēnešiem
Skriess 12h bet atalstīt var 10h?

     [+] [-]

, 2017-09-21 20:49, pirms 10 mēnešiem
interesanti, vai tas trenažieris ir kaut kā sertificēts?

Tev jābūt autorizētam,