Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Latiševa-Čudare ievēlēta Eiropas Olimpiskās komitejas atlētu komisijā

Latiševa-Čudare ievēlēta Eiropas Olimpiskās komitejas atlētu komisijā
Gunta Latiševa-Čudare
Foto: FISU

Latvijas skrējēja Gunta Latiševa-Čudare piektdien tika ievēlēta Eiropas Olimpiskās komitejas (EOC) atlētu komisijā.

Piektdien Monako tika ievēlēta jaunā atlētu komisija 2017.-2021.gadam. No 18 kandidātiem tika izvēlēti seši vasaras sporta veidu pārstāvji un divi ziemas. Divu dienu garumā katram no viņiem bija jāapliecina sava lietderība šajā komisijā.

Noslēgumā par komisijas vadītāju tika ievēlēts titulētais Igaunijas diska metējs Gerds Kanters, kamēr par vienu no komisijas locekļiem tika iebalsota latviete Latiševa-Čudare.

Tikmēr komisijā vēl tika ievēlēti ungāru barjerjskrējējs Balašs Baji, lauka hokeja pārstāvis Deivids Harte no Īrijas, daiļlēcēja Tanja Kagnoto no Itālijas, turku basketboliste Nevrije Jilmaza, slovāku biatloniste Jana Daubrenova un norvēģu distanču slēpotājs Eldars Rēnings.

Šogad Latiševa-Čudare uzvarēja Eiropas U-23 čempionāta 400 metru distancē, bet pasaules čempionātā bija ātrākā no Eiropas skrējējām, noslēgumā ierindojoties 12.vietā. Savukārt pasaules Universiādē viņa izcīnīja sudrabu 200 metru skrējienā.

Izmantotie resursi:
LETA