Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Bērziņš un Ažušele uzvar Ventspils Piedzīvojumu parka maratonā

Ints Megnis
Ints Megnis

Bērziņš un Ažušele uzvar Ventspils Piedzīvojumu parka maratonā
Kristaps Bērziņš
Foto: Bigbank Skrien Latvija

Ventspils Piedzīvojumu parka maratonā svētdien uzvaras svinēja Kristaps Bērziņš un Baiba Ažušele.

Bērziņš vīriem finišēja pēc divām stundām, 36 minūtēm un 55 sekundēm, par sešām minūtēm un 42 sekundēm apsteidzot Edgaru Simanoviču, kamēr trešo vietu guva Normunds Laucis.

Tikmēr dāmām labākā bija Ažušele (3.04:29), aiz sevis atstājot Jekaterinu Sokunovu un Lauru Čakli.

Spēcīgs dalībnieku sastāvs bija pusmaratonā, kur vīriem uz goda pjedestāla kāpa Jānis Girgensons (1.07:13), Dmitrijs Serjogins un Latvijas rekordists maratonā Valērijs Žolnerovičs, bet dāmām - Ilona Marhele (1.19:42), Vaida Žūsinaite un Lelde Neimande.

Vēl desmit kilometru skrējienā ātrākie bija Reinis Hartmanis un Karīna Helmane-Soročenkova, kura dienu pirms tam Ogrē uzvarēja Prezidenta balvas 5000 metru skrējienā, bet piecos kilometros - Jānis Razgalis un Jeļena Ābele.

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons bija "Skrien Latvija" seriāla ceturtais posms. Nākamo reizi skrējēji tiksies 14. jūlijā Jelgavā.