Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Gada beigās Latvijā varētu viesoties IAAF prezidents Ko

Ints Megnis
Ints Megnis

Gada beigās Latvijā varētu viesoties IAAF prezidents Ko
IAAF prezidents Sebastjans Ko, LVS prezidents Arnis Lagzdiņš un ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs. Foto no Miļkeviča Facebook profila

Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) prezidents Sebastjans Ko devis piekrišanu šī gada beigās apmeklēt Latviju, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs. Līdz tam gan Ko gaida prezidenta vēlēšanas, tomēr Latvijas puse pagaidām neredz konkurentus, kas varētu angli nomest no amata.

"25. un 26. septembrī Dohā, pasaules čempionāta laikā gaidāms kongress, kurā būs arī vēlēšanas. Līdz tam laikam viņš ir aizņemts, bet piekrita pēc kongresa atbraukt pie mums," pastāstīja Miļkevičs. "Tad viņš varētu doties pie premjerministra, izglītības un zinātnes ministres, lai aktualizētu infrastruktūras jautājumus, atgādinātu, ka mums joprojām nav ziemas bāzes. Tāpat IAAF varētu sniegt palīdzību speciālistu ziņā Daugavas stadiona projektā, ieteikt jaunākās tehnoloģijas, sekot visam līdzi, jo mums ir ieceres, ka tur atkal varētu rīkot Eiropas čempionātus. Vēlamies arī, lai tiktu aktualizēts jautājums par finansējumu, jo gadā no valsts saņemam vien 90 000 eiro, ko nevar salīdzināt pat ar Āfrikas valstīm."

"Viņš ir ļoti labs prezidents, dara izcilu darbu, neredzu, ka kāds varētu viņu nogāzt no amata. Citu kandidātu pagaidām arī nav, bet vēl gan ir laiks pieteikties," par Ko teica Miļkevičs, atklājot, ka kopā ar IAAF prezidentu uz Latviju varētu atbraukt arī Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) prezidents Sveins Arne Hansens, kurš gan Latvijā viesojies jau vairākkārt. "Ceram, ka šādi tiks piesaistīta sabiedrības uzmanība vieglatlētikai."

Zīmīgi, ka pirms četriem gadiem notikušajās iepriekšējās vēlēšanās LVS publiski paziņoja, ka balsos par Ko konkurentu Sergeju Bubku. Toreiz gan savienībai bija cita vadība.

"Nupat notika EAA kongress ar vēlēšanām. Pēc tām runājām, ka nav pareizi par personām taisīt atklātas vēlēšanas, jo esam maza sabiedrība, visi viens otru pazīst. Skaidrs, ka nevari nobalsot par visiem, valdes locekļu vēlēšanās jāizvēlas 13 cilvēki. Kad kolēģis redz, ka tu par viņu nebalsoji, dažas attiecības tiek sabojātas," stāstīja Miļkevičs, paužot, ka Eiropas vieglatlētikā ļoti liels politiskais spēks ir Balkānu reģionam, kas kontrolē aptuveni 20 balsis jeb gandrīz pusi.

EAA kongresā norvēģis Hansens tika pārvēlēts amatā arī uz nākamajiem četriem gadiem. Tajā tika ievēlēti trīs viceprezidenti un 13 valdes locekļi, valdē tiekot arī Igaunijas Vieglatlētikas savienības prezidentam Ērikam Teigamāgi.

Nesen notika arī Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidenta vēlēšanas, pēc ilga pārtraukuma amatā atgriežoties Arnim Lagzdiņam.

"Prezidents iepazīst katru no savienības ikdienas darbiniekiem, mēģina sakārtot dažas lietas. Kaut viņš saka, ka netaisās veikt revolūciju, katram ir savs uzskats, kādam jābūt ikdienas darbam. Viņš ir cilvēks ar lielu pieredzi, kurš dos pienesumu visam birojam," par jauno LVS prezidentu saka Miļkevičs.

     [+] [-]

, 2019-04-16 15:35, pirms pusgada
Ko?

     [+] [-]

, 2019-04-16 16:28, pirms pusgada
Sebītis ieies kodienā LV
Abi ar mežecki

     [+] [-]

, 2019-04-16 16:41, pirms pusgada
Normaļoks, latviešiem laikam švaki ar pieres apmatojumu

     [+] [-]

, 2019-04-16 17:41, pirms pusgada
Tumanovs rakstīja: Sebītis ieies kodienā LV
Abi ar mežecki
Mežeckis ir pieradis kost komandējumos,parliecinot toposos sponsorus!