Nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

Nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

Elvijs Misāns
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Sestdien un svētdien Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notiks Latvijas čempionāts telpās, kur par jauniem sezonas un personīgajiem rekordiem sacentīsies Latvijas labākie vieglatlēti.

Sacensībām pieteikti šādi sportisti - Elvijs Misāns (trīssoļlēkšana), Vairis Leiboms un Jānis Leitis (60m, 200m), Mareks Ārents un Eiriks Dolve (Norvēģija) (kārtslēkšana), Māris Urtāns (lodes grūšana), Ildze Bortaščenoka (kārtslēkšana), Līga Velvere (400m, 800m), Sindija Bukša (60m, 200m), Līga Vecbērza (60m, 200m, T/L) un Aiga Grabuste (tāllēkšana). Interesanta cīņa gaidāma arī 3000 m skrējienā vīriešiem, kur pieteikušies startēt Jānis Girgensons un Dmitrijs Serjogins.

Dažiem sportistiem šī būs iespēja izpildīt normatīvu dalībai Eiropas čempionātā telpās, kas marta sākumā notiks Serbijā. Par šo normatīvu cīnīsies viešņa no Lietuvas Eva Misiūnaite 400m skrējienā. Šobrīd Eiropas čempionātam kvalificējušies Elvijs Misāns tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, kā arī Līga Velvere 800m. Laura Ikauniece-Admidiņa neplāno piedalīties šajā čempionātā. Savukārt nākamajā nedēļā būs zināms, vai kārtslēcējs Mareks Ārents rezultātu ziņā iekļūs starp Eiropas 12 labākajiem, tādā veidā nodrošinot sev dalību Eiropas čempionātā.

Latvijas čempionāta sākums sestdien plkst. 15.00, svētdien – plkst. 11.00.

Informāciju sagatavoja
Ieva Bļusina

  -1 [+] [-]

, 2017-02-16 14:24, pirms gada
Vai tad var kvalificēties Eiropas čempionātam manēžā , kura neatbilst starptautiskajiem standartiem ?

     [+] [-]

, 2017-02-16 19:41, pirms gada
inokentijs371 rakstīja: Vai tad var kvalificēties Eiropas čempionātam manēžā , kura neatbilst starptautiskajiem standartiem ?
neatbilst? kas neatbilst ,datus studijā.

Tev jābūt autorizētam,