Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Serjogins labo Kuldīgas pusmaratona trases rekordu

Krišs Upenieks

Serjogins labo Kuldīgas pusmaratona trases rekordu
Dmitrijs Serjogins
Foto: Mareks Gaļinovskis

Sestdien, 11. augustā skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija dalībniekus pulcēja uz tā sesto posmu Kuldīgā. Sagalabājot līdzšinējās pasākuma tradīcijas, tām tika pievienotas arī jaunas, kas jau iepriekš 12 reizes notikušos sporta svētkus ļāva baudīt jaunā kvalitātē.

Kuldīgas pusmaratons līdz šim nesa sev līdzi karstākā sezonas skrējiena slavu. Šīs tradīcijas uzlabošanā šoreiz iesaistījās gan sacensību organizatori, gan arī laikapstākļi. Šogad starti tika doti nevis no rīta, bet pēcpusdienā, arī gaisa temperatūra bija patīkama, tādējādi ikvienam bija iespēja uzrādīt savu vislabāko sniegumu.

Tas teicami izdevās arī vienam no sacesību līderiem 2018. sezonā, pusmaratona distancē. Dmitrijs Serjogins (1:06:15) finišu sasniedza, labojot par 2 sekundēm līdz šim Valērijam Žolnerovičam piederošo trases rekordu. Sacensību uzvarētājs atzīst, ka, lai arī šī bijusi viņa veiksmīgā diena, pacīnīties tik un tā vajadzēja : “Trasē blakus bija Valērijs, kurš neļāva man atslābt. Taču, kad sapratu, ka uzvarēšu, bija vēl papildus motivācija uzlabot savu personīgo rekordu. Šī bija laba diena. Laikapstākļi bija labvēīgi un organisms bija gatavs skriet ātri,” tā D.Serjogins atskatās uz aizvadīto skrējienu. Īsi pēc V. Žolneroviča (1:07:35), trešais finišā ieskrēja K. Kaimiņš (1:09:47). Dāmu konkurencē 21 kilometru garajā distancē augstvērtīgākos rezultātus uzrādīja Lelde Neimande (1:22:33), Baiba Šoriņa (1:23:31) un Kitija Valtere (1:24:28).

10 kilometru skrējiena labāko finiša laiku īpašnieki Kuldīgā - Reinis Hartmanis (0:33:10), Uldis Briedis (0:33:46), Kārlis Vīksne (34:59). No sievietēm pirmā finišā,kā jau ierasts šajā sezonā, atgriezās Karīna Helmane - Soročenkova (0:37:42), bet otro un trešo vietu savā starpā sadalīja Līga Girgensone (0:40:22)un Guna Ģērmane (0:40:51). Savukārt 5 kilometru distancē veiksmīgākie bija Artūrs - Niklāvs Medveds (0:16:08) un Amanda Valtasa (0:19:09).

Uz Kuldīgu pēc kustību prieka un jautrības bija devušies arī mazie sportisti, kuri piedalījās Mazuļu rāpošanas sacensībās un Bērnu skrējienos. Ja pasākuma klasisko distanču trasē īpašas sajūtas un emocijas raisīja kora priekšnesums, tad patriotismu un latviskumu varēja vairot sezonas jaunajā, 2 km garajā svētku distancē Mans skrējiens Latvijai. Pēc apbalvošanas ceremonijas, pilsētas viesi un vietējie aktīva dzīvesveida cienītāji turpināja baudīt vasaras vakaru Kuldīgas estrādē, izklaidējoties un piedzīvojot Latvijas simtgade zaļumballi. Tajā par patīkamu atmosfēru gādāja vietējie mūziķi.

Informāciju sagatavoja:
Sintija Melne
Baltic Events
komunikācijas speciāliste

  +1 [+] [-]

, 2018-08-12 16:32, pirms gada
Tiešām lieliski, ka starts bija 6 vakarā. Lieliski laika apstākļi un ļoti skaista trase, ka aplis paiet nemanot nogurumu. Serjogins traucās kā bulta. Apsveicu ar rezultātu!!

     [+] [-]

, 2018-08-12 19:59, pirms gada
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> 18pop.tk