Noskaidroti "Zelta kedas 2012" uzvarētāji

Noskaidroti "Zelta kedas 2012" uzvarētāji

Svētdien Mežaparkā notika jau ceturtais skrējiens "Zelta keda", kas tika rīkots kopā ar veikalu "Maratons". Norisinājās ne tikai ierastie dažāda garuma distanču skrējieni, bet arī skrējiens kāzu kleitās, kurā piedalījās ne tikai dāmas, bet arī daži kungi.

Nemainīga priekšrocība dalībniekiem bija iespēja pašiem noteikt savu distances garumu - 5km, 10km vai 15km.

Uzvarētāji vīriešu konkurencē:
5 km distancē uzvaru izcīnīja: Andrejs Sergejevs (SS Arkādija), 2.vietā Konstantīns Kožanovs (ABC Software), bet 3.vietā Alberts Blajs (ABC Software).
10 km distancē ātrākie bija: Renārs Roze (JRK), 2.vietā Uģis Karasevs (KSK.lv), bet 3.vietā Ivars Zvirgzdiņš (VSK Noskrien).
15 km distancē 1 vietas ieguvējs Jānis Arseņikovs (SK Metroons/ Nike Riga Run), 2.vietā Kaspars Tūbelis (VSK Noskrien), bet 3.vietā Normunds Runcs (ABC Software)

Sieviešu konkurencē ātrākās bija:
5 km distancē pirmā finišēja Diāna Jakubjaņeca (SK Metroons/ Nike Riga Run) 2.vietā ierindojās Diāna Panovska, bet 3.vietā Jolanta Liepiņa (Sportlat)
10 km distancē ātrākā bija Ināra Lūse (Carnikavas sporta centrs), 2.vietā Liene Pūķe (Jelgava), bet 3.vietā Līna Šulgina (VSK Noskrien, Auce)
15 km distancē starp skrējējām pirmo vietu ieguva Ilona Marhele (cityfitness):, 2.vietā Marija Šalajevska (SS"Arkādija"), bet 3.vietā Jolanta Pupkeviča (VSK Noskrien)

Pārējie rezultāti ir publicēti mājas lapā: Zelta keda sadaļā „Rezultāti”. Katram dalībniekam ir iespēja lejuplādēt arī diplomu ar savu rezultātu un citu statistiku par skrējienu.

Īpašs jaunums bija pasākuma atbalstītāja "Labās mantas" organizētais skrējiens kāzu kleitās, kurā kopā piedalījās 34 dalībnieki, to vidū arī divi vīriešu kārtas pārstāvji. Ņemot vērā dalībnieku un sabiedrības interesi, šis skrējiens varētu kļūt par "Zelta kedas" tradīciju.

Savukārt radošā grupa "Pārsteigumu Karuselis" kopā ar Jogitu Pūpolu un Kašeru lustīgi izklaidēja gan lielus, gan mazus – apzīmējot gan sejiņas, taisot krāšņus gliteru tetuvējumus, veidojot balonu zvēriņus, gatavojot saldo cukurvati, lēkājot batutā un aicinot uz "Pārsteigumu Karuseļa Jautro Cirku". Arī Balbiino sniega cilvēks Jeti bija uzdevumu augstumos, jo bija ieradies ar „ātro saldējuma palīdzību”, kas nodrošināja visiem dalībniekiem atvēsinošo gardumu – saldējumu.

Spilgtākos pasākuma mirkļus ir iespējams apskatīt: Zelta keda foto/video sadaļā.

Informāciju sagatavoja:
Sportlat

Tev jābūt autorizētam,