Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Priščepa triumfē 800 metros otro reizi pēc kārtas, 1500 metros uzvar 17 gadīgais Ingebrigtsens

Andrejs Siliņš

Priščepa triumfē 800 metros otro reizi pēc kārtas, 1500 metros uzvar 17 gadīgais Ingebrigtsens
Nataļja Priščepa
Foto: AP / Scanpix

Ukrainiete Nataļja Priščepa piektdien Vācijas galvaspilsētā Berlīnē kļuva par pirmo sievieti, kas 800 metru skrējienā uzvarējusi divos Eiropas čempionātos pēc kārtas. 17 gadu vecumā par čempionu 1500 metru skrējienā kļuva norvēģis Jakobs Ingebrigtsens.

Augstlēkšanā dāmām triumfēja krieviete Marija Lasickene, kura labākajā mēģinājumā pārvarēja divu metru augstumā novietoto latiņu. Tādu pašu augstumu pārvarēja sudraba ieguvēja bulgāriete Mirela Demireva, kurai tas bija jauns personiskais rekords. Trešā palika vāciete Marī-Lorence Jungflaiša (1,96). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Sievietēm trīssoļlēkšanā labākā bija grieķiete Paraskevi Papahristu, kura uzstādīja jaunu sezonas labāko rezultātu - 14,60 metri. Ar personisko rekordu (14,45) pie sudraba tika mājiniece Kristina Gīriša, bet bronza tika spānietei Anai Peleteiro (14,44). Visi rezultāmi apskatāmi ŠEIT.

800 metros dāmām pirmo reizi kāda sportiste izcīnīja zeltu divos Eiropas čempionātos pēc kārtas - Nataļja Priščepa finišēja pēc divām minūtēm un 38 sekundes desmitdaļām. Pirms diviem gadiem Priščepa triumfēja Eiropas čempionātā Amsterdamā. Sudrabs tika Renele Lamotei no Francijas (2:00.62), bet trešā palika Olha Ljahova (2:00.79). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

400 metru barjerskrējienā sievietēm zeltu izcīnīja šveiciete Lī Sprungera, kura pirms diviem gadiem izcīnīja bronzu, bet šovakar uzstādīja labāko rezultātu Eiropā šogad - 54,33 sekundes. Otrā ar savu sezonas labāko rezultātu bija ukrainiete Anna Rižkova (54,51), bet bronzu ieguva britu sportiste Megana Bīzlija (55,31). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

400 metros vīriem uzvaru izcīnīja brits Metjū Hadsons-Smits, finišējot pēc 44,78 sekundēm. Otro un trešo vietu izcīnīja brāļi no Beļģijas - Kevins Borlē bija otrais (45,13), bet Džonatans Borlē palika trešais (45,19). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

110 metru barjerskrējiena finālā pēc fotofiniša tika noteikts, ka uzvaru izcīnīja Paskāls Martino Lagārs, kurš uzrādīja savu labāko sezonas rezultātu (13,17). Tāds pats rezultāts arī sudraba ieguvējam Sergejam Šubenkovam no Krievijas. Bronzu izcīnīja spānis Orlando Ortega (13,34). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

1500 metru skrējienā triumfēja tikai 17 gadus vecais norvēģis Jakobs Ingebrigtsens, kurš finišu sasniedza pēc trim minūtēm un 38,10 sekundēm. Jakobs kļuvis par visu laiku jaunāko čempionu, bet finālskrējienā piedalījās arī divi viņa vecākie brāļi - Henriks palika ceturtais, bet Filips - 12. Otro vietu izcīnīja polis Marcins Levandovskis (3:38.14), bet bronzu - brits Džeiks Vaitmens (3:38.25). Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Septiņcīnā uzvaru izcīnīja pasaules un olimpiskā čempione Nafisatu Tiama, kura sakrāja 6816 punktus. Pagājušogad Beļģijas atlēte uzvarēja arī Eiropas čempionātā iekštelpās, līdz ar to izcīnījusi visus iespējamos titulus. 57 punktus atpalika Katarina Džonsone-Tompsone no Lielbritānijas, bet trešo vietu izcīnīja vāciete Karolīna Šāfere (6602), kura pirms gada izcīnīja pasaules sudrabu. Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

  +1 [+] [-]

, 2018-08-10 23:17, pirms gada
Liels prieks par jauno Ingebrigtsenu. Iesaku paskatīties tv raidījumu par viņu ģimeni. https://www.youtube.com/watch?v=Qhs... 4 sērijas ir ar angļu subtitriem, pārējās norvēģu valodā, bet arī ar 4 sērijām pietika, lai rastos priekštats par atlētu ģimeni. Vislabākais ir tēvs. Parasts ofisa dārzenis, kurš izdomāju sākt trenēt savus dēlus bez jebkādas iepriekšējās pieredzes. Brāļi sāka slēpot ar rollerenēm automašīnu stāvietā zem jumta un parastajām slēpēm, pēc tam pārgāja uz skriešanu. Netrenējas nekādos stadionos, bet gan skrien apkārt dīķim, kur var pievienoties arī apkārtnes bērni. Kopā ir 7 bērni tēvam. 3 jau Eiropas Čempioni, diviem noriebās skriet, lai gan arī bija tikpat talantīgi. Ir vēl mazā māsa 11-13 gadi un brālis 3-5 gadi. Ingebrigsteni pierāda, ka nevajag piemērotus apstākļus, lai sasniegtu elites līmeni.

     [+] [-]

, 2018-08-11 00:17, pirms gada
SportaFansNR1 rakstīja: Liels prieks par jauno Ingebrigtsenu. Iesaku paskatīties tv raidījumu par viņu ģimeni. https://www.youtube.com/watch?v=Qhs... 4 sērijas ir ar angļu subtitriem, pārējās norvēģu valodā, bet arī ar 4 sērijām pietika, lai rastos priekštats par atlētu ģimeni. Vislabākais ir tēvs. Parasts ofisa dārzenis, kurš izdomāju sākt trenēt savus dēlus bez jebkādas iepriekšējās pieredzes. Brāļi sāka slēpot ar rollerenēm automašīnu stāvietā zem jumta un parastajām slēpēm, pēc tam pārgāja uz skriešanu. Netrenējas nekādos stadionos, bet gan skrien apkārt dīķim, kur var pievienoties arī apkārtnes bērni. Kopā ir 7 bērni tēvam. 3 jau Eiropas Čempioni, diviem noriebās skriet, lai gan arī bija tikpat talantīgi. Ir vēl mazā māsa 11-13 gadi un brālis 3-5 gadi. Ingebrigsteni pierāda, ka nevajag piemērotus apstākļus, lai sasniegtu elites līmeni.
Pie kajas