Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Palameika: "Pirmajos metienos atkal bija vecie ieradumi"

Jānis Freimanis

Palameika: "Pirmajos metienos atkal bija vecie ieradumi"
Madara Palameika
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Šķēpmetēja Madara Palameika pēc Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām Berlīnē sarunā ar medijiem norādīja, šobrīd viņai esot novēlies akmens no pleciem.

Pēc trešā metiena izskatījās, ka Palameika pārdzīvo un netic iekļūšanai finālā. "Nē, tā reakcija bija saistīta ar citiem faktoriem. Vienkārši šobrīd jūtos tā, it kā būtu noskrējusi maratonu. Ne jau karstuma dēļ. Sezona ir bijusi ļoti interesanta, taču ne vienmēr esmu parādījusi to sniegumu, uz kādu esmu spējīga. Ļoti daudz emociju. Kā jau allaž čempionātos."

"Uz kvalifikācijas sacensībām gāju ar domu, ka viss ir jāsaliek tā, kā to daru treniņos. Ka man ir jābūt pārliecinātai. Pirmajos divos metienos atkal bija vecie ieradumi, kas man lieguši sasniegt 60 metru robežu. Ļoti sagriezos un mērķtiecīgi gatavoju metienu. Zināju, ka esmu ļoti spēcīga, bet tā nav laba doma izmetienā, jo spēks to rīku nekur neaizraidīs. Tā nav bumbiņa," stāsta Madara. "Pēdējais mēģinājums izdevās, kā cerēts, tādēļ tagad jūtos tā, it kā man akmens būtu novēlies no pleciem. Tālāk būs vieglāk. Kvalifikācijas ir sarežģītas pat lieliem meistariem."

"Metienā ielieku pārāk lielu spēku. Par to ir žēl. Un tā varu pat iedzīvoties traumās," saka Palameika. "Jā, plāksteri uz pleciem nav skaistumam. Ar dažādām problēmām cīnos jau vairākus gadus. Metējiem tas ir ļoti ierasts. Plecs, elkonis, ceļi... Ja tas būtu kat kas ļoti nopietns, tad izvēlētos sevi pasargāt. Taču es cīnos, jo zinu, ka esmu gatava. B grupas sacensības neskatīšos. Braukšu atpakaļ uz viesnīcu."

Tikmēr Līna Mūze pēc sacensībām nespēja valdīt asaras un šoreiz no komentāriem atteicās.

  +4 [+] [-]

, 2018-08-09 15:08, pirms 2 gadiem
Sumināta vārda dienā Madara.

     [+] [-]

, 2018-08-09 16:14, pirms 2 gadiem
Vispār jau trešais mēģinājums arī nebija nekas super, normu jau nesasniedza! Konkurentes būtu bijušas stiprākas tālāk netiktu!

     [+] [-]

, 2018-08-09 16:31, pirms 2 gadiem
Alpaville rakstīja: Vispār jau trešais mēģinājums arī nebija nekas super, normu jau nesasniedza! Konkurentes būtu bijušas stiprākas tālāk netiktu!
EČ parasti nav nekādi spīdošie rezultāti kvalifikācijā. Man šķiet, ka nav bijis nekad tā, ka ar 60 metriem netiktu Eiropas finālā. Bieži pieticis pat ar 57-58 m.

  -1 [+] [-]

, 2018-08-09 17:00, pirms 2 gadiem
Baraks Osama rakstīja: EČ parasti nav nekādi spīdošie rezultāti kvalifikācijā. Man šķiet, ka nav bijis nekad tā, ka ar 60 metriem netiktu Eiropas finālā. Bieži pieticis pat ar 57-58 m.
Tā jau ir kā tu saki! Interesanti ka Mūze pirms diviem gadiem arī izgāzās vispār palika bez rezultāta, pirms četriem tāpat ļoti vāji!

  -1 [+] [-]

, 2018-08-09 18:51, pirms 2 gadiem
bēdīgs skats, protams jāpagaida vēl fināls. diemžēl Latvijā nav spēcīgu pieaugušo treneru - arī LŠK šo nav atrisinājis - māk audzināt jauniešus.

Madara 2009.g aizmeta ~ 64,50 - pēc tam 9 gadu laikā nekāda progresa, ne spēkā ne mentāli..

tāpat jānovērtē abu Zigis & Līna aiziešana uz Somiju - neizskatās, ka karjeras būtu attīstījušās pozitīvā virzienā..

     [+] [-]

, 2018-08-09 21:21, pirms 2 gadiem
Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - bit.do Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypилa 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросилa без физический и моральных усилий за 1 день!

  -1 [+] [-]

, 2018-08-09 22:15, pirms 2 gadiem
Tapec ka skukim tik Instragram galvā 😂

     [+] [-]

, 2018-08-09 23:26, pirms 2 gadiem
Man patīk Ščerbatija teiciens : "Vai nu smuks, vai čempions." Fizika ir fizika. Madarai spēka ir, bet masas nav, tāpēc arī tālāk tas nelidos. Madarai par šo ir jāpadomā.