Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Arājs no jaunā gada vadīs Latvijas vieglatlētikas izlasi

Arājs no jaunā gada vadīs Latvijas vieglatlētikas izlasi
Ronalds Arājs
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Par Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) izlases direktoru apstiprināts Ronalds Arājs, kurš darbu Vieglatlētikas savienībā uzsāks 2018. gada janvārī, informē organizācija.

Jaunapstiprinātais vadītājs uzskata, ka šajā amatā spēs sniegt sportistiem nepieciešamo atbalstu, kā arī varēs mērķtiecīgi attīstīt izlases darbu. Par prioritātēm izvirzījis vairākas darbības jomas.

Ronalds Arājs: "Pirmkārt, uzskatu, ka ir jāveicina jauno vieglatlētikas talantu attīstība. Jārod iespējas jauno sportistu motivēšanai. Viens no veidiem ir starptautisku sporta stipendiju veicināšana un atbalsts sporta audzēkņiem to iegūšanai. Otrkārt, vēlos veicināt Latvijas treneru tālākās izaugsmes iespējas. Uzskatu, ka nepieciešamas papildus aktivitātes treneru kvalifikācijas celšanai un pieredzes apmaiņai. Manuprāt, būtiski izveidot ilgtspējīgu sistēmu, kas atbalsta treneru tālākizglītību, kā arī sniedz iespējas treneriem iepazīties un pielietot pasaules praksi. Treškārt, esmu motivēts turpināt un stiprināt sadarbību ar dažādām sporta institūcijām. Mans mērķis ir strādāt vienotā virzienā, lai sasniegtu labākos rezultātus sportistu atbalstam."

LVS prezidente Ineta Radeviča: "Vēlos laipni lūgt mūsu komandā Latvijas 100m rekordistu Ronaldu Arāju – cilvēku, kurš nāk no vieglatlētikas ģimenes, kam ir starptautiska izglītība un darba pieredze korporatīvajā vidē, kā arī labas valodu zināšanas. Ronalds veltījis savu dzīvi vieglatlētikai un vēl var ļoti daudz izdarīt, jo ir jauns, enerģisks un tic savam spēkam. Es ticu, ka Ronalds būs atbalsts un iedvesmas avots gan mums, gan jaunajiem sportistiem, gan esošajiem izlases dalībniekiem un treneriem."

Ronaldam Arājam pieder Latvijas rekords 100m (10,18), kas sasniegts 2011. gadā. Savas sportiskās karjeras laikā Ronalds piedalījies vairākos Eiropas un Pasaules čempionātos, kā arī Olimpiskajās spēlēs Pekinā 2008. gadā. Ronalds ir absolvējis Teksasas Universitātes bakalaura studiju programmu, kā arī Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības zinību fakultāti, iegūstot starptautiskās ekonomikas un biznesa maģistra grādu.

Izmantotie resursi:
Latvijas Vieglatlētikas savienība

     [+] [-]

, 2017-12-08 14:19, pirms gada
šī jau veca bilde

  -1 [+] [-]

, 2017-12-08 14:19, pirms gada
Slavenais bobslejists aprūpēs (un trenēs?) vieglatlētus. Interesanti! Varbūt vieglatlēti pēkšņi pārņems bobslejistu uzvarētāju gēnus?

     [+] [-]

, 2017-12-08 14:32, pirms gada
Vai viņam tajā bobslejā vispār sanāca pamēģināt? Kaut kā neizsekoju, bet nekas īsti dzirdēts par viņu kā stūmēju tā arī nav. Kas notika?

  +2 [+] [-]

, 2017-12-08 14:35, pirms gada
Kur arklam viens lemesis pazudis (par bildi)?

  +2 [+] [-]

, 2017-12-08 15:05, pirms gada
Bloks2 rakstīja: Vai viņam tajā bobslejā vispār sanāca pamēģināt? Kaut kā neizsekoju, bet nekas īsti dzirdēts par viņu kā stūmēju tā arī nav. Kas notika?
Sīkumos neatceros, bet Ārāju vajāja traumas un līdz startam starptautiskos mačos laikam tā arī netika.

  +3 [+] [-]

, 2017-12-08 15:14, pirms gada
M rakstīja: Slavenais bobslejists aprūpēs (un trenēs?) vieglatlētus. Interesanti! Varbūt vieglatlēti pēkšņi pārņems bobslejistu uzvarētāju gēnus?
Pat nesaprotu, ar kuru īsti Tu viņu jauc, bet skaidrs, ka jauc. Kā jau te rakstīja, visi Arāja bobsleja mēģinājumi beidzās ar traumām vēl pirms sezonas sākuma.

     [+] [-]

, 2017-12-08 16:46, pirms gada
elements rakstīja: Pat nesaprotu, ar kuru īsti Tu viņu jauc, bet skaidrs, ka jauc. Kā jau te rakstīja, visi Arāja bobsleja mēģinājumi beidzās ar traumām vēl pirms sezonas sākuma.
Nešaubies ne mirkli, ka es Maiklu Džordanu varētu nodēvēt par izcilo beisbolistu vai Sandi Ozoliņu par leģendāro hokeja treneri vai pat otrādi, piemēram, Dom Perignon par trauku mazgāšanas līdzekli. Sava veida zobošanās par leģendu, kurš uzdrošinājās pamēģināt kaut ko citu.

     [+] [-]

, 2017-12-08 19:28, pirms gada
Par bildi: humors, protams, bet ja atbrīvotos no ķēdes un 4 riņķiem ausīs, būtu noskrējis arī zem 10 sekundēm. Fizika.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-01-16 08:55, pirms 11 mēnešiem
Izskatās pēc Bronxas bandīta! Zolīdā amatā ir jāstaigā uzvalkā un ar šlipsti. Citādi naudas devēji nerunās un tos grādus varēja nepiesaukt, jo vai tad netrenējās un tikai mācījās?