Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Ikauniece-Admidiņa sacensību apritē plāno atgriezties vasarā

Ikauniece-Admidiņa sacensību apritē plāno atgriezties vasarā
Laura Ikauniece-Admidiņa
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

LETA. 2017.gada Latvijas labākā vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa sacensību apritē plāno atgriezties vasaras sezonā pēc pilnīgas traumas izdziedēšanas, sarunā ar žurnālistiem teica sportiste.

Ikauniece-Admidiņa pērn pavasarī pirmajā septiņcīņā jaunā trenera Andreja Nazarova vadībā sasniedza 6815 punktus un laboja Latvijas rekordu, tomēr pasaules čempionātā viņai kājas muskuļa traumas dēļ nācās izstāties jau pēc pirmās disciplīnas. Viņa tāpat ieguva 2017. gada Latvijas labākās vieglatlētes balvu, kamēr vīriešu konkurencē par labāko tika atzīts tāllēcējs un trīssoļlēcējs Elvijs Misāns.

"Aizvadītais gads beidzās skumīgi, bet tomēr cenšos uz to raudzīties pozitīvi. Iepriekšējā sezonā sasniedzu jaunu rekordu, kas ir ļoti augsts rezultāts. Vēlētos noturēties šī rezultātā robežās. Lai sasniegtu vēl augstāku līmeni, ir ļoti daudz jāstrādā. Mērķis ir nostabilizēties tajā līmenī, kurā esmu nonākusi," stāstīja Ikauniece-Admidiņa.

Ziemas sagatavošanās perioda sākumā viņa bija Igaunijā, bet tagad atrodas Latvijā.

"Trenējos, kur vien iespējams - Latvijas Olimpiskajā vienībā, braucu uz olimpiskā centra baseinu. Meklēju iespējas Rīgā, kur trenēties. Tagad vēl esmu rehabilitācijas posmā, veicu vingrojumus. Ziemas sezonā nestartēšu, tas būtu pārāk ātri. Treneris un fizioterapeits vēl neļauj strādāt uz pilnām slodzēm. Pagaidām viņi mani no tā attur, jo tā ir labāk," atklāja Ikauniece-Admidiņa.

Šobrīd viņa nevar nosaukt konkrētas sacensības, ar kurām uzsāks vasaras sezonu, jo pats galvenais ir pilnīgi sadziedēt traumu.

"Nav īstais brīdis, lai kaut kur startētu. Svarīgākais ir, lai rehabilitācija norit veiksmīgi. Negribētu kaut ko sasteigt, jo jau iepriekšējos gados bijusi negatīva pieredze. Negribu, lai kādas traumas vilktos līdzi uz vasaras sezonu. Tāpēc nolēmām, ka ziemas sezona jāizlaiž. Kad nāks tuvāk vasaras sezona, tad, ņemot vērā fizisko formu, arī domāšu par kādu konkrētu sacensību plānu, vai startēt Gecisā," stāstīja Ikauniece-Admidiņa.

Pašlaik 25 gadus vecā Ikauniece-Admidiņa par Latvijas labāko vieglatlēti atzīta trešo gadu pēc kārtas.

Vieglatlētiem šīs sezonas galvenais starts būs Eiropas čempionāts, kas augusta sākumā norisināsies Berlīnē.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-02-14 12:56, pirms 11 mēnešiem
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp indivīdiem, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies