Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Rudiša: "Lai labotu rekordu, visam jābūt perfekti"

Rudiša: "Lai labotu rekordu, visam jābūt perfekti"

Deivids Rudiša
Foto: AP/Scanpix

Vieglatlētikas sezona 2012

Pirms šovakar gaidāmā Dimanta līgas posma Francijas galvaspilsētā Parīzē par iespējamajiem pasaules rekordiem savu viedokli pauda 800 metru skrējējs Deivids Rudiša (Kenija) un barjsersprintere Sallija Pīrsone (Austrālija). Sacensības Parīzē sāksies plkst. 19:30.

"Daudzi cilvēki sagaida ātru skrējienu. Varbūt pat pasaules rekordu, bet tas ir grūti labojams. Jāsakrīt daudziem faktoriem. Visam jābūt perfekti," norādīja pasaules rekorda īpašnieks Deivids Rudiša. (1:41.01).

"Mans progress sezonas gaitā bijis ļoti labs. Viss noticis veiksmīgi," sacīja Rudiša. "Ikviens to ir redzējis un no manis sagaida lielas lietas. Šosezon man nav bijis nekādu problēmu. Dodoties uz Ņujorku (tur jūnija sākumā notika Dimanta līgas posms – aut.), es necerēju uz 1:41. Biju plānojis skriet 1:42 robežās, taču distancē jutos tik labi, ka noskrēju ātrāk (1:41.74). Tas, ka jau jūnijā biju spēcīgs skriet 1:41, norāda, ka esmu labā sportiskā formā. Tas man dod pārliecību."

Par pasaules rekordu (12.21, Jordanka Doņkova (Bulgārija), 1988.) tika jautāts arī vadošajai 100 metru barjerskrējējai, austrālietei , kura pērn tam pietuvojās 0.07 sekunžu attālumā (12.28). Pīrsone atbildēja: "Ik reizi, kad tu startē, tu gribi skriet ātrāk. Šobrīd pasaules rekords nav mans mērķis. Varbūt gadā, kas nebūs olimpiskais. Ja rekords būs, tad būs. Esmu pietiekami labā formā, lai to sasniegtu. Taču sportā neko nevar garantēt."

Izmantotie resursi:
iaaf.org - International Association of...

     [+] [-]

, 2012-07-06 10:52, pirms 6 gadiem
Lai tik Rudiša pataupās OS.

Tev jābūt autorizētam,