Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Bukša un Sinčukovs ātrākie Sportland kausā Saldū

Rolands Eliņš

Bukša un Sinčukovs ātrākie Sportland kausā Saldū
Sindija Bukša. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Šodien Saldū norisinājās „Sportland” kausa otrais posms, kurā no Latvijas sportistiem augstvērtīgākos rezultātus uzrādīja Sindija Bukša un Maksims Sinčukovs.

Sindija Bukša bija ātrākā sportiste 200m skrējiena kvalifikācijas sacensībās, tur uzrādot laiku 24.50. Finālskrējienā Bukša krietni uzlaboja savu laiku un izcīnīja pirmo vietu ar rezultātu 24.07, kas attiecīgi ir viņas labākais rezultāts šosezon. Otro vietu izcīnīja 17 gadus vecā Māra Anna Zīverte ar rezultātu 24.48, uzstādot savu personīgo rekordu (iepriekš 24.52), bet trešā bija Evija Šēfere (24.54). Zīvertes uzrādītais laiks, saskaņā ar "World Athletics" datiem, šobrīd ir 27. labākais pasaulē šosezon U18 vecuma grupā.

Bukšas rezultāts pēc IAAF punktu skalas novērtēts ar 1029 punktiem, kas Saldū notikušajās sacensībās bija labākais sieviešu konkurencē. Taču kopējā ieskaitē viņai trešā vieta – 400m skrējienā ar barjerām 1070 punktus nopelnīja Maksims Sinčukovs, pārliecinoši izcīnot pirmo vietu šajā disciplīnā.

Par pašu labāko IAAF punktu summu gan parūpējās Jamaikas sportists Ašinija Millers, kurš aizgrūda lodi 19.51m tālumā.

Ar pilniem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties šeit - https://athletics.lv/lv/event/37239...

„Sportland” kausa trešais posms norisināsies 18. jūlijā Jelgavā.