Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Arāja vietā stājies jauns LVS sporta direktors

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Arāja vietā stājies jauns LVS sporta direktors
Kaspars Gabaliņš-Briška
Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība

1. oktobrī darbu Latvijas Vieglatlētikas savienībā (LVS) kā sporta direktors uzsācis Kaspars Gabaliņš-Briška, nomainot līdzšinējo izlases direktoru Ronaldu Arāju, informē organizācija.

Kā jau ziņots, iepriekšējais izlases direktors Ronalds Arājs šo darbu sāka pildīt 2018. gada sākumā. Gada svarīgākās sacensības bija augusta Eiropas čempionāts, taču tur mūsu vieglatlēti nostartēja bez īpašiem panākumiem.

Sporta direktora amata pienākumos ietilpst plānot, organizēt un vadīt visu vecuma grupu izlases un to budžetus, nodrošināt finanšu un atbalstītāju piesaisti, kā arī veicināt sadarbību ar pašvaldībām un sporta organizācijām.

Kaspars Gabaliņš-Briška uzskata, ka šobrīd ir jāstrādā pie stratēģijas, kas ilgtermiņā attīstīs Latvijas vieglatlētiku. "Domāju, ka pašlaik visa uzmanība jāpievērš tam, kā un kur izlases sportisti gatavosies jaunajai sacensību sezonai. Jādara viss iespējamais, lai mūsu vadošajiem sportistiem būtu iespējas kvalitatīvi un pilnvērtīgi trenēties. Savukārt svarīgākais uzdevums ilgtermiņā ir rūpēties par bērnu un jauniešu vieglatlētikas attīstību Latvijā, tādā veidā nodrošinot ne tikai veselu un aktīvu jaunatni, bet arī pamatu augstas klases sportistiem pēc vairākiem gadiem," saka jaunais funkcionārs.

Kaspars Gabaliņš-Briška ir bijušais izlases dalībnieks, kurš ieguvis augstāko izglītību ASV biznesa jomā. Līdz šim bijis vairāku sporta pasākumu projektu vadītājs un iesaistījies dažādu sacensību organizēšanā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Vieglatlētikas savienība