Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1459, Did:0, useCase: 0

Sporta preču izstāde ISPO MUNICH – iedvesma jaunajai sezonai!

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Ik gadu janvāra beigās, februāra sākumā Minhenē (Vācija) notiek starptautiskā sporta preču izstāde un biznesa platforma ISPO MUNICH. 2015. gadā izstāde būs atvērta apmeklētājiem no 5. līdz 8. februārim.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 2 500 dalībnieki no 50 pasaules valstīm. 16 izstāžu hallēs tiks prezentētas dažādas sporta preces un aprīkojums tostarp individuālajiem sporta veidiem, komandu sportam, āra aktivitātēm, slēpošanai, tūrismam, ekstrēmajiem sporta veidiem, kā arī veselībai un fitnesam.

Apmeklētājiem izstādes laikā būs iespēja gūt pārskatu par nozarē valdošajām tendencēm, iepazīties ar jaunumiem un inovācijām, uzzināt par konkurentu aktivitātēm, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciāliem sadarbības partneriem no Vācijas un citām valstīm. Tāpēc uz izstādi īpaši aicināti ir sporta, tūrisma un modes preču vairumtirgotāji, mazumtirgotāji, izplatītāji un iznomātāji, sporta klubu, sporta centru un organizāciju pārstāvji, sportisti un viņu treneri, sporta preču ražotāji un dizaineri. ISPO MUNICH apmeklējums ir labākais veids, kā vienuviet iepazīt globālās sporta industrijas aktualitātes un smelties idejas un iedvesmu jaunajai sezonai.

ISPO MUNICH 2015 apmeklētāji varēs izbaudīt izstādes programmu, kas būs pilna ar informatīviem un interesantiem pasākumiem, piemēram, ISPO Academy varēs klausīties referātus un piedalīties diskusijās par nozarei svarīgām tēmām, ISPO Textrends Forum varēs uzzināt jaunāko sporta audumu jomā, ISPO Health & Fitness ietvaros ir atvēlēta atsevišķa halle veselīga dzīvesveida tematikai. Katru gadu arī tiek piešķirtas balvas inovatīvākajiem produktiem dažādos sporta nozares segmentos ar nosaukumu ISPO Award.

Vairāk par izstādi var uzzināt mājas lapā ispo.com, šeit tiešsaistes režīmā ir iespējams arī iegādāties ieejas biļetes, līdz 2015. gada 11. janvārim tām ir īpaši izdevīga cena. Skatiet arī ISPO kontus sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Vimeo un YouTube. Informācijas iegūšanai var izmantot aplikāciju viedtālruņiem - ISPO MUNICH App.