Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource493 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource493), Fid:2402, Did:0, useCase: 0

Valters - Dumpinieks ar ideāliem

Kristaps Zālītis

Astoņdesmito gadu basketbola slavenība Valdis Valters sarakstījis grāmatu par sevi "Dumpinieks ar ideāliem". 1981.gada Eiropas čempions un turnīra labākais spēlētājs, kā arī 1982.gada pasaules čempions. Valters saka, ka sakrājis milzīgu informācijas bagāžu un ieguvis pieredzi trijās paaudzēs. Tā noteikti noderētu arī citiem. "Valters vienmēr ir bijis ideju pārpilns un labi saprot sīkumu, nieku nozīmi sev apkārt. Saprot, bet - ignorē... Viņš nav smalkmehāniķis, bet karavadonis - ar stratēģisku vērienu, kur jēga ir nevis apvāršņa līnijai, bet gan lietām, kas paslēptas tālāk. Grāmata labi atklāj to Valdi Valteru, kurš ir viens no pretrunīgākajām personībām Latvijas sportā. Laikabiedru liecības un paša atziņas veido stāstu, kas parāda talanta sarežģīto ceļu līdz virsotnēm." Armands Puče

Aicinām jūs dalīties iespaidos par grāmatu, nekautrējoties uzdot papildjautājumus!

     [+] [-]

, 2013-04-02 14:48, pirms 7 gadiem
Grāmata laba. Patika. Ļoti ātri lasījās. Gribējās detalizētāku informāciju par spēlēm. Kādus dialogus, gatavošanos, statistiku, spēles gaitu, savādāk šoreiz tā ātri - vienā rindkopā apkopota visa turnīra gaita.

     [+] [-]

, 2013-04-02 14:52, pirms 7 gadiem
Labāki par pašu grāmatu ir tikai tās lasītāji.

     [+] [-]

, 2013-04-02 15:07, pirms 7 gadiem
Grāmatu nēesmu lasijis, bet pieļauju ka varētu būt laba.....
Radi man iespēju izlasīt.

     [+] [-]

, 2013-04-02 15:21, pirms 7 gadiem
Valdi vaidzēja garu video uzņemt, vnk kur tu lasi visiem priekšā savu grāmatu kā stāstu līdzīgi kā vakara pasaciņu! Sadalot to video apm. 10 daļās un katru daļu publiskot apm. reizi 3. nedēļās. Tā man patiktu labāk! Tas tā viedoklis no cilvēka kas nav lasijis grāmatu!

     [+] [-]

, 2013-04-02 18:22, pirms 7 gadiem
saaabs4 rakstīja: Valdi vaidzēja garu video uzņemt, vnk kur tu lasi visiem priekšā savu grāmatu kā stāstu līdzīgi kā vakara pasaciņu! Sadalot to video apm. 10 daļās un katru daļu publiskot apm. reizi 3. nedēļās. Tā man patiktu labāk! Tas tā viedoklis no cilvēka kas nav lasijis grāmatu!
Vajadzētu iemācīties lasīt, nevajadzēja bastot literatūras stundas skolā.

     [+] [-]

, 2013-04-02 19:21, pirms 7 gadiem
Domu_Lasītājs rakstīja: Vajadzētu iemācīties lasīt, nevajadzēja bastot literatūras stundas skolā.
Tavs ieteikums, toreiz tika realizēts! Tagad iesaki to pašu kādiem kam tas vēl būs tikai priekšā!

     [+] [-]

, 2013-04-02 21:34, pirms 7 gadiem
Ļoti laba grāmata. Pirmo reizi lasīju ar tādu interesi. Nevar nepiebilst, ka grāmatu izlasīju tajā pašā dienā kad nopirku. Manuprāt, tas izsaka visu. Ļoti interesanti bija uzzināt par tā laika personībām un notikumiem, jo tobrīd es biju vēl mazs puika.

     [+] [-]

, 2013-04-02 21:35, pirms 7 gadiem
Vairāk tādus darbus! Paldies...

     [+] [-]

, 2013-04-04 23:39, pirms 7 gadiem
Izlasīju!
Esmu 88 gada . Lasot varēja saprast kā bij tajos laikos, kā sportoja, it īpaši par basketbolu par tiem laikam maz runāts, visur tikai hokejs, hokejs, Balderis! Vairāk atausa atmiņā kkas no Brocēna laikiem, daudz ko varēja uzzināt jaunu.
Bet vislielākais + bija par to, ka bija aprakstīts par jauniešu trenēšanu! Lika aizdomāties-pats trenējos futbolā no 10-14 gadiem, beigās toreiz viss bija apnicis,ka pametu, nebija motivācijas! Izlasot šo grāmatu, sapratu,ka man bija daudz,kas pietrūcis, lai kāds vispār motivētu spēlēt to futbolu. Grāmata deva lielisku ieskatu vēsturē, padomju sistēmā(par ko lasīt man vienmēr ir paticis, kā piem. A.Pučes "Klients"), bet tiešām lika aizdomāties par to jauniešu trenēšanas sistēmu, pareizo psiholoģiju, būs ko apdomāt par to,ka man pēc gadiem būs bērni un laidīšu sportā.
Grāmatu ir lietderīgi izlasīt visām paaudzēm-pat jaunajai, jo tajā nav aprakstīta plika vēsture un biogrāfija, bet parādīts,kas ir jādara, lai kļūtu par sportistu un , lai nepakļautos līdz galam bara instinktā.

     [+] [-]

, 2013-04-05 11:18, pirms 7 gadiem
Pirmkārt,iesaku šo grāmatu izlasīt visiem, ne tikai basketbola cienītājiem. Grāmatas 1.daļā lieliski pastāstīts par tā laika situāciju. Ne tikai sportā, bet vispār par dzīvi PSRS. Man kā jaunās paaudzes cilvēkam dažas lietas bija jaunas un nesaprotamas, bet toreiz vienkārši tādi laiki bijuši.
Patika, kā otrajā daļā pastāstīts par to kā tika mēģināts attīstīt VBS, žēl gan, ka neizdevās tās idejas realizēt, tagad jācer uz Valtera dēliem. Lasot likās, ka Valteram gan kā spēlētājam, gan kā trenerim/menedžerim/vadītājam pietrūcis pa visam maz, lai paveiktu vēl lielākas lietas, laikam nebija lemts. Nebūtu izlasījis grāmatu nemaz nezinātu, ka Valters pievērš uzmanību numeroloģijai. Vienīgais, ko man varbūt gribējās mazliet citādāk bija tas, kā pasniegts citu cilvēku viedoklis, gribējās, lai tas būtu tikai viņu stāsts, monologs(abu sievu teiktais gan ir pasniegts tieši šādā veidā).
Kopumā lieliska grāmatu, par lielisku Personību.

     [+] [-]

, 2013-04-07 00:19, pirms 7 gadiem
Izlasīju grāmatu un konstatēju faktu- 1981.g. izšāva slota!