Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Verpakovskis: "Liepājā brīnumam vairs neticam, bet izlase tuvāk Andorai"

Mārim Verpakovskim šajās dienās nav tas priecīgākais vaigs. Sarunā ar TV6 iknedēļas raidījumu "Overtime TV", Latvijas futbola leģenda, kurš šobrīd vada Liepājas futbola klubu un ir iekļauts arī Latvijas izlases treneru štābā, nāk klajā ar vairākām nepatīkamām atziņām.vRunājot par Latvijas izlases sniegumu, viņš priecīgs, ka cīņa FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā uzsākta ar uzvaru, lai arī par sniegumu nav nekā laba ko teikt. Lai arī esot atrodami loģiski un objektīvi iemesli ne tam labākajam sniegumam, šobrīd "Latvijas izlase sniegumā tuvāka Andorai, ne Ungārijai," - secina Verpakovskis. Savukārt, runājot par vietējo futbola čempionātu, Verpakovskis atzīst, ka Liepājā brīnumam vairs netic un labi apzinās, ka šosezon būs jāpamet SynoTip Virslīgas čempionu tronis. Par treneru maiņu viņš vēl atturējās runāt, norādot, ka atlikušas vēl četras spēles un svarīgs uzdevums iekļūt starp labākajām trīs komandām, kas nākamajā sezonā garantētu dalību Eirokausos.

Tāpat šīs dienas raidījumā viesojās Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, runājot gan par dopingu un šmaukšanos paralimpiskajā sporta, gan par attieksmi un "nenormālu gribasspēku", ko parāda godīgie atlēti cīņā par nokļūšanu uz paralimpiskajām spēlēm.

Savukārt, hokeja leģenda Helmuts Balderis, kurš kā viesmākslinieks nomainījis "Overtime TV" pastāvīgo vadītāju video Gunti, runāja ne tikai par kontrabandu Latvijas dārzeņu tirgū, bet arī par blefotājiem nosauca Latvijas hokeja dzīves varenos un atminējās kur jandalējies kopā ar Valdi Valteru.

TV6 iknedēļas raidījumu "Overtime TV" pilnībā iespējams skaties portālā SKATIES
#OvertimeTV
Vērtējums: