VSB rādīs pasaules čempionātu riteņbraukšanā

VSB rādīs pasaules čempionātu riteņbraukšanā

Toms Skujiņš
Foto: hincapieracing. com

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā Pasaules čempionātu riteņbraukšanā, kas notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, Ričmondā, Virdžīnijā. Latviju šī gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti – Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš.

Pasaules čempionāta riteņbraukšanā pirmajās dienās jau sadalīti pirmie medaļu komplekti, taču aizraujošākās sacensības vēl tikai priekšā. Trešdien Ričmondā paredzēti atlikušie braucieni individuālajās sacensībās, bet pēc brīvdienas ceturtdien - juniori, jaunieši un elite aizvadīs grupu braucienus, kas ir čempionāta kroņa disciplīna. Īpašu tieši čempionātā to padara fakts, ka ļoti, ļoti reti sacensībās uzvar par favorītiem uzskatītie sportisti.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:
“Pēc gandrīz 30 gadu pārtraukuma ASV notiekošais čempionāts Starptautiskajai Riteņbraukšanas savienībai licis domāt un runāt par atlases noteikumiem uz šīm sacensībām turpmāk. Proti, lielo izmaksu dēļ, uz šo čempionātu nav ieradušās vairākas kvalifikāciju izpildījušās valstis, bet to sportistiem atvēlētās kvotas nu ir palikušas tukšas. Vairākas valstis, tostarp arī Latvija, līdz ar to nevar piedalīties ar vairākiem sportistiem. Pašlaik Ričmondā par šīm problēmām tiek runāts, taču risinājums būs pēc čempionāta. Latviju šī gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti: Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš.”

Pasaules čempionāts riteņbraukšanā kanālā Viasat Sport Baltic:

• Trešdien, 23.septembrī, 22:00 Sievietes. Elite. Individuālais brauciens.
• Piektdien, 25.septembrī, 21:55 Vīrieši U23. Grupas brauciens.
• Svētdien, 27.septembrī, 02:00 Sievietes. Elite. Grupas brauciens.
• Svētdien, 27.septembrī, 21:20 Vīrieši. Elite. Grupas brauciens.

Informāciju sagatavoja
Līna Kārkliņa
Viasat sabiedrisko attiecību vadītāja

     [+] [-]

, 2015-09-23 17:58, pirms 3 gadiem
Nu protams, rāda tāds kanāls, kuru redz tikai maza sabiedrības daļa...

     [+] [-]

, 2015-09-23 23:43, pirms 3 gadiem
Elmers rakstīja: Nu protams, rāda tāds kanāls, kuru redz tikai maza sabiedrības daļa...
Nu iesaku Jums visiem šo kanālu iegādāties vai arī vispār paņemt Viasat, par Viasat kā pakalpojumu sniedzēju nevaru sūdzēties, pat par kādu sīkumu, visu 4 gadu garumā, kopš pārgāju uz Viasat.

     [+] [-]

, 2015-09-24 08:46, pirms 3 gadiem
Hahaha viasat ir vissliktākais tv piedāvājums, kam defoltā nav ieraksta, pilns ar besakarīgiem kanālien un opis ar omi, kuri gadiem ir viasat galīgi neapmierināti.

Tev jābūt autorizētam,