Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0
Jānis Pārums

VSB rādīs "Sony Open Maiami Masters" tenisa turnīru

Šonedēļ „Viasat” sporta kanāls „Viasat Sport Baltic” (VSB) sāk pārraidīt ATP 1000 sērijas Sony Open Maiami Masters tenisa turnīru Kībiskeinā, Floridā. Dalībnieku vidū ir 18 no pasaules TOP 20 tenisistiem. Sony Open Maiami Masters tenisa turnīru komentēs VSB eksperti Māris Rozentāls un Pēteris Siksnis.

VSB rādīs "Sony Open Maiami Masters" tenisa turnīru
VSB komentētājs Māris Rozentāls
Foto: VSB

Sony Open Maiami Masters tenisa turnīrs Kībiskeinā

Maiami Masters tenisa turnīrs tiek rīkots kopš 1985.gada, toreiz kā Lipton International Players Championships. Pirmajā finālā amerikānis Tims Meijots apspēlēja savu tautieti Skotu Deivisu. Sešas reizes Kībiskeinā uzvarējis Andrē Agassi. Par viņa upuriem Maimi finālos kļuvuši arī savulaik labākie pasaules tenisisti Stefans Edbergs, Pīts Samprass, Rodžers Federers un Karloss Moija. Pēdējos divus gadus Kībiskeinā uzvarējis Novaks Džokovičs, pirms diviem gadiem finālā pārspējot Rafaelu Nadālu un pērn Endiju Mareju.

VSB komentētājs Māris Rozentāls par turnīru: “Maiami Masters ir otrs pēc kārtas ATP 1000 sērijas turnīrs, kurā vairāki tenisisti mēģinās veikt Indianvelsas kļūdu labojumu. Vispirms jau Džokovičs, Marejs un Ferers, kurš Indianvelsas trešajā kārtā zaudēja Kevinam Andersonam. Kībiskeinā Fereram ir laba izloze un līdz ceturtdaļfinālam viņam vajadzētu tikt. Tur pretī nāks del Potro, kurš Indianvelsā nospēlēja ļoti labi, zaudējot tikai finālā Rafaelam Nadālam. Pusfinālā del Potro būtu jāspēlē ar Džokoviču, kurš noteikti gribēs revanšēties par Indianvelsas zaudējumu. Veiksmīgāk varētu nospēlēt arī Berdihs, Gaskē, jāpaseko kā ies Raoničam. Paskatīsimies arī, ko varēs parādīt otrā desmitnieka tenisisti. Bet nu finālā, domāju, ka spēlēs Džokovičs un Marejs.”

Sony Open Maiami Masters tenisa turnīrs:

• Sestdien, 23.martā, plkst. 2:00 Sony Open tenisa turnīrs. 2.kārta.
• Sestdien, 23.martā, plkst. 22:05 Sony Open tenisa turnīrs. 2.kārta.
• Svētdien, 24.martā, plkst. 17:30 Sony Open tenisa turnīrs. 2.kārta.
• Pirmdien, 25.martā, plkst. 3:00 Sony Open tenisa turnīrs. 2.kārta.
• Pirmdien, 25.martā, plkst. 17:00 Sony Open tenisa turnīrs. 3.kārta.
• Trešdien, 27.martā, plkst. 21:00 Sony Open tenisa turnīrs. 1/4 fināls.
• Ceturtdien, 28.martā, plkst. 3:00 Sony Open tenisa turnīrs. 1/4 fināls.
• Ceturtdien, 28.martā, plkst. 22:30 Sony Open tenisa turnīrs. 1/4 fināls.
• Piektdien, 29.martā, plkst. 1:00 Sony Open tenisa turnīrs. 1/4 fināls.
• Piektdien, 29.martā, plkst. 23:40 Sony Open tenisa turnīrs. 1/2 fināli.
• Svētdien, 31.martā, plkst. 18:30 Sony Open tenisa turnīrs. Fināls.

 

2013-03-22 10:22

Nākamais: Daugaviņš studijā pēc spēles: "Bija jāizmanto savas iespējas"